Wyposażenie klatki

Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 77,00 zł

Producenci

Producenci

Rozmiar opakowania

Rozmiar opakowania

Faza życia

Faza życia

Rozmiar

Rozmiar

Wyposażenie klatki

Aktywne filtry

Klatka zamówiona, karma kupiona – czego jeszcze brakuje do szczęścia? Dla szczurów bardzo ważna jest kwestia wystroju wnętrza domku oraz odpowiednie wyposażenie klatki. W sklepie zoologicznym Hubun znajdziesz funkcjonalne i estetyczne miseczki na karmę, poidełka, toalety narożne, hamaki oraz wiele innych akcesoriów. Skompletuj wyprawkę dla swojego przyjaciela i zadbaj o jego dobre samopoczucie!

Wszystko dla małych gryzoni!

Zamień klatkę szczura w prawdziwy plac zabaw. Szczury są niezwykle inteligentnymi zwierzętami, które bardzo lubią aktywność fizyczną i zabawę. Zróżnicowane środowisko jest niezbędne do ich prawidłowego rozwoju. Wyposażenie klatki dla szczura musi być dostosowane nie tylko do potrzeb żywieniowych Twojego przyjaciela, ale także jego upodobań.

Wyposażenie domku swoje pupila rozpocznij od zakupu siana i chłonnej ściółki, aby zapewnić optymalne podłoże. W klatce dla szczura powinien znaleźć się również stojak na siano, ceramiczna miseczka na pożywienie, automatyczny pojnik oraz uchwyt do owoców dla gryzoni.

Do przestronnej klatki powinny zmieścić się również akcesoria, które zagwarantują świetną zabawę oraz komfortowy odpoczynek. Twój szczur będzie zachwycony wiszącą kulką z siana, hamakiem, tunelem czy mostkiem. Różne opcje wspinaczki zapewnią optymalną aktywność fizyczną i niesamowitą rozrywkę. Na chwilę relaksu i spokojny sen pozwoli domek, w którym gryzoń będzie mógł się ukryć.

Najwyższa jakość w parze z atrakcyjną ceną!

Wyposażenie klatki dla szczura to istotna rzecz! Odpowiednie akcesoria przekształcą klatkę gryzonia w oazę dobrego samopoczucia. Produkty dla zwierząt powinny być wykonane z naturalnych materiałów lub nieszkodliwych tworzyw sztucznych. Jest to szczególnie ważne w przypadku gryzoni, ponieważ mają one tendencję do skubania i obgryzania elementów wyposażenia swojego domku.

W Hubun przykładamy szczególną uwagę do wysokiej jakości akcesoriów, które zapewnią nie tylko fantastyczną zabawę i prawidłowy rozwój, ale także całkowite bezpieczeństwo! Gwarantujemy bogaty wybór oraz korzystne ceny. Sprawdź naszą ofertę i kup doskonałe wyposażenie klatki dla szczura!

Pokaż więcej