Transportery

Filtruj według

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 30,00 zł

Transportery

Aktywne filtry

„Nigdzie się nie ruszę bez mojego szczura!” – znasz to? Jeśli tak, to zapewne potrzebujesz wysokiej jakości transportera, który przyda Ci się nie tylko podczas długiej podróży na wakacje, ale także w przypadku krótkich i okazjonalnych wyjazdów. 

W sklepie Hubun znajdziesz szeroki wybór transporterów dla szczurów, które zapewnią Twojemu pupilowi wygodną przejażdżkę. Już dzisiaj zamów transporter i zabierz swojego przyjaciela w podróż w nieznane!

Wybierz wygodny i bezpieczny transporter dla szczura!

Każdy właściciel małych zwierząt i gryzoni potrzebuje transportera lub torby podróżnej. Swobodne poruszanie się zwierzęcia w samochodzie niesie ze sobą ogromne ryzyko! Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie torby transportowej na jednym z tylnych siedzeń i zabezpieczenie jej pasem bezpieczeństwa. 

Bez względu na to, czy wybieracie się w długą podróż, czy macie do przejechania krótki odcinek drogi do weterynarza – transporter dla szczura jest niezbędnym elementem szczęśliwej przejażdżki!

Istnieją różne rodzaje transporterów dla zwierząt. Jedne mają formę klatek podróżnych, inne lekkich toreb lub plecaków. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo, dlatego musisz zwrócić uwagę na kilka konkretnych elementów. 

Koniecznie pamiętaj o szczurzej pomysłowości – upewnij się, że drzwiczek nie da się otworzyć od wewnątrz! Niezwykle istotny jest materiał, z którego wykonana została torba transportowa. W Hubun oferujemy wysokiej jakości transportery, którym niestraszne są ostre zęby.

Transporter dla szczura musi być także dopasowany do rozmiaru danego osobnika. Zbyt duży pojemnik transportowy zwiększa ryzyko powstania obrażeń podczas jazdy. Aby szczur nie wydostał się z transportera, ważna jest też odległość między prętami – nie powinna wynosić więcej niż 1,2 cm.

Bezpiecznie do celu z Hubun!

W bogatym asortymencie naszego sklepu zoologicznego znajdziesz różnego rodzaju transportery i torby podróżne, które pomogą Ci zadbać o bezpieczeństwo Twojego przyjaciela. Duży wybór jest gwarancją znalezienia odpowiedniego modelu, który spełni zarówno Twoje wymagania, jak i potrzeby pupila.

Zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą i zamów wysokiej jakości transporter dla szczura!

Pokaż więcej