Zabawki i transportery

Filtruj według

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 90,00 zł

Faza życia

Faza życia

Wielkość pupila

Wielkość pupila

Dostępność

Dostępność

Rozmiar

Rozmiar

Zabawki i transportery

Aktywne filtry

W Hubun znajdziesz różnorodne zabawki dla szynszyli oraz wszelkie niezbędne akcesoria i elementy wyposażenia klatki. Zaspokój naturalną chęć uroczych gryzoni do ruchu i wspinaczki! Przejrzyj naszą bogatą ofertę, zainspiruj się dużym wyborem i kup fantastyczne zabawki w atrakcyjnych cenach. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz wyposażyć dom swoich futrzanych przyjaciół i zapewnić im wszystko, czego potrzebują dla zdrowia i dobrego samopoczucia! 

Stwórz prawdziwy raj dla szynszyli z Hubun! 

Szynszyle są bardzo ciekawskimi i aktywnymi zwierzętami. Te skaczące gryzonie są prawdziwymi mistrzami wspinaczki i słyną z zamiłowania do wszelkich kryjówek. Są także pasjonatami gryzienia – gryzą wszystko, co znajdą na swojej drodze. Klatka dla szynszyli powinna być więc zróżnicowana i jak najbardziej odpowiadać naturalnemu środowisku zwierząt. 

W klatce gryzoni nie może zabraknąć odpowiednich zabawek. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów dla szynszyli, które spełniają naturalne potrzeby futrzaków i zapewnią im prawidłowy rozwój i dobre samopoczucie. 

Jakie zabawki dla szynszyli? 

W klatce uroczych gryzoni nie może zabraknąć drewnianych drabinek i mostów. Z ich pomocą można łączyć ze sobą poszczególne piętra. Szynszyla może wykorzystywać je także do trenowania swoich umiejętności zręcznościowych. Drewniane zabawki są bezpieczne i z powodzeniem mogą służyć jako gryzaki. 

Kolejnymi niezbędnymi zabawkami są drewniane dyski lub plastikowe kołowrotki. Skutecznie zapobiegają nudzie gryzoni i redukują dyskomfort związany z przebywaniem w zamknięciu. 

Nie zapomnij o tym, że szynszyle uwielbiają się chować! W naturalnym środowisku szynszyle żyją w jaskiniach, biegają w tunelach i szukają kryjówek. Potrzebnymi gadżetami są zatem wszelkie tunele, domki i hamaki. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim! 

W Hubun oferujemy wyłącznie wysokiej jakości zabawki dla szynszyli wykonane z nieszkodliwych materiałów. Dopasowane do danego gatunku zwierząt akcesoria są bezpieczne i wspierają prawidłowy rozwój maluchów. 

Zamów różnorodne zabawki dla szynszyli i zamień nudną klatkę w fantastyczny i komfortowy azyl! 

Pokaż więcej