Zabawki i transportery

Filtruj według

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 105,00 zł

Faza życia

Faza życia

Wielkość pupila

Wielkość pupila

Dostępność

Dostępność

Rozmiar

Rozmiar

Zabawki i transportery

Aktywne filtry

Szukasz zabawek dla małych gryzoni? Jesteś w najlepszym miejscu! W sklepie zoologicznym Hubun znajdziesz wszystko, czego pragną urocze koszatniczki. Wysokiej jakości akcesoria nie tylko zapewnią im dobry nastrój, ale także będą miały pozytywny wpływ na ich prawidłowy rozwój. Odkryj naszą bogatą ofertę i skompletuj wyjątkową wyprawkę dla swojego pupila! 

Gryzonie lubią aktywność, dlatego warto zapewnić im odrobinę rozrywki. Zabawki przeznaczone dla małych gryzoni oraz królików to doskonały sposób na pobudzenie ich do ruchu. Dzięki temu zwierzęta nie są apatyczne, a ich ciekawska natura sprawia, że chętnie korzystają z zakupionych zabawek. 

Potrzebna Ci odpowiednia zabawka dla Twojego chomika czy koszatniczki? Znajdziesz ją w naszym sklepie!

Jakie zabawki będą odpowiednie dla koszatniczek? 

Koszatniczki uwielbiają różnorodność i czują się naprawdę dobrze tylko wtedy, gdy mają coś nowego do odkrycia. Niewystarczająca aktywność może z czasem prowadzić do problemów z zachowaniem tych uroczych gryzoni. Zabawki dla koszatniczki są więc niezbędnym elementem wyposażenia klatki. 

Zabawki powinny wspierać i rozwijać ulubione umiejętności, dlatego warto zaopatrzyć klatkę we wszelkiego rodzaju drewniane wiszące mosty, tunele, hamaki, drabinki i rampy. Akcesoria te zachęcają do aktywnego eksplorowania otoczenia. Dodatkowym atutem jest możliwość zmiany aranżacji w klatce co jakiś czas, dzięki czemu skutecznie wyeliminujesz nudę z życia koszatniczek. 

Koszatniczki mają naturalną potrzebę ruchu, dlatego potrzebnym gadżetem jest kołowrotek. Upewnij się, że jest on przystosowany dla danego gatunku i posiada odpowiedni rozmiar. W tej kategorii znajdziesz wyłącznie bezpieczne i dostosowane zabawki dla koszatniczek. 

Staramy się, aby w Hubun nasi klienci mieli dostęp do możliwie najbogatszego asortymentu. Znajdziesz u nas zabawki od firmy Trixie, znanego producenta akcesoriów dla zwierząt. Polecamy m.in. zabawki dla koszatniczek i innych małych zwierząt takie jak: 

sznur z kostką,

piłka drewniana,

piłka drewniana z dzwonkiem,

marchewka z sizalu,

drewniany gryzak,

drewniane hantle.

Wszystkie wykonano z wysokogatunkowych i naturalnych materiałów, które są w pełni bezpieczne dla zwierzęcia. W zabawkach Trixie dla gryzoni i królików wykorzystano m.in. szlifowane drewno, bawełnę czy sizal. 

W drewnianej piłce Trixie – TX 6185 możesz też umieścić smakołyki, które dodatkowo pobudzą do zabawy Twoich podopiecznych. Przeznaczenie produktu to nie tylko zabawa – świetnie sprawdzają się również jako element umożliwiający ścieranie zębów. Świetnym przykładem są wykonane z sizalu marchewki.

 Zabawki są małe i bez problemu zmieszczą się w klatce. Jeżeli lubisz gryzonie i chcesz im zapewnić odrobinę potrzebnej rozrywki, zajrzyj do naszej oferty zabawek!

Idealne wyposażenie klatki dla koszatniczek! 

W doskonale urządzonej klatce powinny znajdować się nie tylko miejsca umożliwiające wspinaczkę i dobrą zabawę, ale także kryjówki i strefa odpoczynku. Warto zdecydować się więc na wstawienie dla klatki drewnianego domku. Wielofunkcyjna zabawka z powodzeniem posłuży jako miejsce do spania oraz skakania. Drewno sprawdzi się także jako gryzak. 

Zabawki dla koszatniczki znajdziesz również na dworze. Zadbaj o dostęp do kamieni, które pomogą w ostrzeniu pazurów oraz gałęzi do obgryzania. 

Małe gryzonie lubią ćwiczyć i realizować swoje naturalne instynkty. Prezentowane w Hubun zabawki dla koszatniczki efektywnie wzbudzą ciekawość uroczyć gryzoni i zachęcą je do eksplorowania otoczenia. 

Zamów w Hubun akcesoria dla koszatniczek i stwórz dla nich komfortowy azyl! 

Pokaż więcej