Smycze i Szelki dla królików

Filtruj według

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 33,00 zł

Producenci

Producenci

Wielkość pupila

Wielkość pupila

Smycze i Szelki dla królików

Aktywne filtry

Króliki są zwierzętami aktywnymi. Nie lubią jednak przebywać wyłącznie w domu. Potrzebują świeżego powietrza, promieni słonecznych i dodatkowej rozrywki na zewnątrz. Wszystko to jest możliwe dzięki specjalnym akcesoriom. Szelki i smycz dla królika umożliwią bezpieczne wspólne spacery na dworze. W sklepie Hubun znajdziesz wysokiej jakości produkty wykonane z wytrzymałych materiałów. Prezentowane przez nas zestawy nie powodują dyskomfortu u zwierzątka. Sprawdź nasz bogaty asortyment i postaw na wygodę swojego milusińskiego uszatka!

Idealnie dopasowane rozwiązanie

Wybór odpowiednich szelek i smyczy jest bardzo ważny. To właśnie od konstrukcji i użytych materiałów zależy komfort i bezpieczeństwo Twojego pupila. Smycz dla królika powinna być wykonana z wytrzymałych materiałów odpornych na gryzienie. Nie powinna być także zbyt długa. Dopuszczalne jest rozwiązanie typu flexi. Niezwykle istotne jest również to, do czego będzie przymocowana smycz. Jedynym słusznym i bezpiecznym rozwiązaniem jest wybór szelek. Obroża mogłaby uszkodzić delikatny kręgosłup uszatka lub nawet doprowadzić do uduszenia zwierzątka. 

Szelki muszą być właściwie dobrane. Nie powinno używać się szelek przeznaczonych dla psów czy kotów, ponieważ nie są one dostosowane do delikatnej budowy ciała królików. W sklepie Hubun dostępne są szelki przeznaczone dla uszatych milusińskich. Miękki materiał świetnie przylega do ciała, jednocześnie nie wpija się i nie powoduje dyskomfortu. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja gwarantuje również, że Twój pupil nie wyślizgnie się z szelek, dzięki czemu nie musisz martwić się o jego ucieczkę. Odkryj naszą pełną ofertę i zamów bezpieczne szelki i smycz dla królika!

Wysokiej jakości akcesoria dla swojego pupila w Hubun!

Odpowiednia pielęgnacja królika będzie miała pozytywny wpływ na długość i jakość jego życia. Upewnij się, że Twój uszaty milusiński otrzymuje wszystko, czego potrzebuje dla jego zdrowia, dobrego samopoczucia i komfortu. W sklepie Hubun znajdziesz odpowiednie i różnorodne akcesoria dla swojego futrzanego przyjaciela, które są specjalnie dostosowane do jego potrzeb i możliwości. Daj się zainspirować szerokiemu wyborowi produktów i kup doskonałe akcesoria w atrakcyjnych cenach!

Pokaż więcej