Dyski

Dyski

Aktywne filtry

KONG - Zabawka piłka extreme czarna M

Szukasz ekstremalnie mocnej piłki do zabawy dla Twojego czworonożnego przyjaciela? Wypróbuj piłkę Ball Extreme od...

66,59 zł Cena

Zabawa z frisbee trenuje u psa wytrzymałość, wyczucie i zgrabność oraz szybkość. Wspólna aktywność niesamowicie wzmacnia więź między Tobą i Twoim czworonożnym przyjacielem. Dysk dla psa jest odpowiedni dla praktycznie wszystkich czworonogów, które lubią ruch i aktywne zabawy. 

Odkryj szeroki wybór dysków dla psów w Hubun. Posiadamy w swojej ofercie dyski wykonane z naturalnego kauczuku, lekkiego neoprenu czy gumy termoplastycznej. Zapewniamy mnogość kolorów oraz najwyższą jakość! Sprawdź nasz asortyment i zamów dysk, który spełni Wasze potrzeby i wymagania. 

Pamiętaj, że w niektórych przypadkach zabawa z dyskiem nie jest zalecana. Rzucanie frisbee powinni odpuścić właściciele szczeniaków, psów z chorobą zwyrodnieniową stawów lub dysplazją stawu biodrowego i ras ciężkich (np. Bernardyn). Dysk nie sprawdzi się dla czworonogów, które mają bardzo krótką kufę (np. Mops). 

Już dziś zapewnij swojemu pupilowi tyle zdrowej aktywności, ile potrzebuje! Zamów odpowiedni dysk i porwij swojego psiego przyjaciela do fantastycznej zabawy.

Pokaż więcej