Sklep zoologiczny dla Twojego pupila!

Dla szczeniąt

Dla szczeniąt

Aktywne filtry

Dla szczeniąt świat jest jak jeden duży plac zabaw. Młode psiaki chcą odkrywać swoje otoczenie i mają instynktowną potrzebę żucia i gryzienia. Sytuacja nasila się wraz z ząbkowaniem malucha. Twoje meble i buty nie muszą cierpieć z powodu radości z zabawy szczeniaka. Zaoferuj pupilowi specjalne zabawki dla szczeniaków i zadbaj o jego prawidłowy rozwój. 

W ofercie Hubun znajdziesz ogromny wybór zabawek dla małych psów. Warto kupić kilka różnych zabawek, aby dowiedzieć się, którą z nich szczeniak lubi najbardziej. Tak, nawet maluchy mają swoje preferencje i własny gust. To, co uważasz za słodkie może kompletnie nie zainteresować Twojego pupila. Na towarzysza na całe życie szczeniak może natomiast wybrać zupełnie nieoczekiwaną rzecz. 

Zabawa w znacznym stopniu przyczynia się do prawidłowego rozwoju małych psów. Jeśli szczeniak nie ma odpowiedniej zabawki dla szczeniąt, naturalnie wyszukuje obiekty zastępcze. Dlatego tak ważne są zabawki dla szczeniaków. Zaoferuj maluchowi przedmioty, które są specjalnie zaprojektowane dla jego potrzeb i baw się razem z nim. To najlepszy sposób na wzmocnienie więzi między Wami.

Wybierz odpowiednią zabawkę dla swojego czworonożnego przyjaciela

Bezpieczne zabawki dla szczeniaka muszą spełniać pewne wymagania. Przede wszystkim powinny być solidne, ale miękkie. Zabawki muszą wytrzymać entuzjastyczne gryzienie i szarpanie podczas zabawy, a jednocześnie powinny być miękkie i przyjemne, tak aby maluch nie zranił się. 

Pamiętaj także, aby wybrać zabawki w odpowiednim rozmiarze. Zabawki dla szczeniąt muszą być na tyle małe i lekkie żeby maluch mógł je komfortowo nosić w pyszczku. Nie mogą być jednak zbyt małe, ponieważ mogłyby zostać połknięte przez szczeniaka. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego małego przyjaciela i kup zabawki w Hubun dostosowane do użytkowania przez szczeniaki. 

Bardzo ważna jest także jakość wykonania i użyte materiały. W naszym sklepie znajdziesz zabawki wykonane z naturalnego kauczuku i gumy, nylonu oraz innych bezpiecznych tworzyw. 

Hubun – z miłości do zwierząt!

Sklep Hubun oferuje różnorodne zabawki dla szczeniąt, które zapewnią nie tylko świetną zabawę i pozytywnie wpłyną na prawidłowy rozwój malucha, ale także są całkowicie bezpieczne. Już dziś sprawdź naszą wyjątkową ofertę i spraw radość swojemu pupilowi.

Pamiętaj, że zabawki dla szczeniaka nie mogą mieć ostrych krawędzi czy luźnych końcówek. Nie nadają się również przedmioty, w których mogą utknąć zęby malucha. Specjalne zabawki są dostosowane do potrzeb malucha i jego możliwości. 

Nieodpowiednie przedmioty mogą stwarzać zagrożenie dla zdrowia małych psów. Drewniane patyki mogą zranić szczeniaka, natomiast zwykłe piłki tenisowe mają negatywny wpływ na wrażliwe zęby czworonoga. Nie proponuj szczeniakowi starych butów i ubrań, ponieważ szczeniak nie potrafi rozróżnić co wolno gryźć, a co nie. Stare tekstylia prowokują ataki na Twoją garderobę. 

Jeśli szukasz bezpiecznej i atrakcyjnej zabawki dla szczeniaka, koniecznie odkryj naszą pełną ofertę! Wiemy, co jest odpowiednie dla małych psów i stale rozszerzamy asortyment o wysokiej jakości zabawki dla szczeniaków.