Smycze

Smycze

Aktywne filtry

Koty dzielą się na dwa typy. Jedne z nich to typowi domownicy, którym nie zależy na opuszczaniu czterech ścian. Drugi rodzaj to aktywne koty, które ponad życie kochają wędrówki i spacery. 

Smycz może przydać się bardziej w przypadku drugiego rodzaju zwierzaka. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór smyczy. Zarówno automatyczne, jak i te klasyczne w formie tasiemki lub sznurka.

Smycz dla kota to dobre rozwiązanie, gdy chcesz mieć swojego zwierzaka zawsze w zasięgu wzroku. Dzięki temu swobodnie zabierzesz kota na kontrolowany spacer bez obaw, że ucieknie, gdy tylko zobaczy coś interesującego. 

Pamiętaj jednak, że smycz dla kota powinna być używana wyłącznie z szelkami. Dzięki temu Twój zwierzak nie zrobi sobie krzywdy, gdyby trzeba było pociągnąć go w przypadku niebezpiecznej sytuacji. Oswajanie kota ze smyczą warto zacząć od tych nieco krótszych, które ułatwiają kontrolę nad czworonogiem. Gdy zwierzak zrozumie, na czym polega spacer ze smyczą, spróbuj nieco dłuższych modeli. 

Sprawdź naszą szeroką ofertę smyczy dla kotów i już jutro zabierz swojego pupila na spacer! Wybierając zakupu w naszym sklepie, wspierasz schroniska. Każde 150 złotych wydanych w Hubun to pół kilo karmy dla psów i kotów ze schronisk dla zwierząt.

Pokaż więcej