Szczotki

Szczotki

Aktywne filtry

Znalezienie odpowiedniej szczotki  do pielęgnacji sierści psa nie jest łatwym zadaniem. Modele różnią się pod względem konstrukcji, funkcji i materiałów, z których zostały wykonane. Wybór właściwego wariantu zależy przede wszystkim od potrzeb Twojego psa. Największe znaczenie ma rodzaj i długość sierści pupila. W ofercie Hubun znajdziesz zarówno furminator, który polecany jest dla psów z bujną i gęstą sierścią, jak i szczotki metalowe, gumowe i wykonane z włosia. Odkryj bogaty asortyment, wybierz właściwy przyrząd do czesania i spraw przyjemność swojemu czworonożnemu przyjacielowi!

Szczotkowanie i czesanie jest niezwykle ważnym etapem codziennej pielęgnacji sierści czworonoga. Usuwa brud, pozostałości roślin i luźne włosy, zapewnia jedwabisty połysk i dobre krążenie krwi, a także wzmacnia więź między właścicielem i psem. Szczotka dla psa powinna być całkowicie dopasowana do rodzaju i długość sierści czworonoga. 

Właściwa szczotka dla Twojego psa

Oferujemy wysokiej jakości szczotki renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach. Kluczowym aspektem jest jednak wybór odpowiedniego modelu. Zarówno szczotka, jak i grzebień dla psa muszą być dostosowane do potrzeb i wymagań sierści. W Hubun z powodzeniem dobierzesz odpowiedni przyrząd do czesania, który zadba o sierść psa. 

Najbardziej uniwersalna jest szczotka z włosiem. Może być stosowana przy każdej długości sierści. Długość włosia szczotki powinna być dostosowana do długości futra Twojego czworonoga.

Dla psów z krótką sierścią sprawdzą się szczotki gumowe. Jeśli Twój przyjaciel posiada długą sierść lub włosy, dobrym wyborem będzie szczotka druciana.

Do rozczesywania kołtunów i usuwania nadmiaru podszerstka sprawdzi się szczotka metalowa. Furminator pomoże w skutecznym wyczesaniu podszerstka bez uszkadzania włosa okrywowego.

W Hubun znajdziesz najwyższej jakości przyrządy do czesania i szczotkowania, dzięki którym osiągniesz wyjątkowe efekty i zadbasz o urodę i zdrowie swojego czworonożnego przyjaciela. Poznaj naszą pełną ofertę, kup odpowiednią szczotkę i zafunduj pupilowi należyty luksus!

Pokaż więcej