Maści

Maści

Aktywne filtry

Dla wielu właścicieli i ich czworonogów zima jest jednocześnie piękna i trudna. Szczególnie zimna i zaśnieżona gleba, która często dodatkowo posypana jest piaskiem lub solą, ma negatywny wpływ na łapy futrzaków. Wrażliwa skóra często staje się popękana, co powoduje ból i dyskomfort. W ofercie Hubun znajdziesz maść dla psa, która ochroni łapki przed skutkami złych warunków atmosferycznych.

Maść dla psa ochroni łapy Twojego czworonoga

Odpowiednia maść dla psa może być stosowana w ramach profilaktyki. Preparat tworzy tłustą warstwę ochronną, która zabezpiecza wrażliwe łapki Twojego pupila. Jest to najlepszy sposób na doskonałą ochronę przed zimnem, solą i ewentualnymi urazami. 

Maść dla psa może także być niezwykle pomocna w leczeniu poranionych łapek i skóry. W naszym asortymencie znajdziesz preparaty, które przyspieszą proces gojenia oraz zmniejszą ból i cierpienie Twojego psiego przyjaciela.

Właściwie dobrany preparat zadba o bezpieczeństwo czworonoga oraz przyspieszy jego rekonwalescencję. Odkryj pełną ofertę Hubun i kup potrzebną maść dla psa!

Pokaż więcej