Sklep zoologiczny dla Twojego pupila!

Filtruj według

Cena

Cena

  • 40,00 zł - 41,00 zł

Akwarium dla rybek 

Akwarium dla rybek 

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Akwarium dla rybek to przede wszystkim miejsce do domowej hodowli wodnych żyjątek, jednak w wielu przypadkach służy również jako ozdoba wnętrza.  

Akwaria domowe tworzy się zazwyczaj na podobieństwo prawdziwego podwodnego świata. Kolorowy żwirek, ciekawe rośliny i podświetlenie powodują, że dom dla ryb staje się interesującym dodatkiem w sypialni, salonie czy nawet w łazience.  

Należy jednak pamiętać, że najważniejsze jest to, aby zapewnić zwierzętom odpowiednie warunki do życia.  

Akwarium dla początkującego akwarysty  

W ofercie sklepu Hubun dostępne jest akwarium dla rybek w kształcie kuli. Jest to doskonałe rozwiązanie na początek przygody z akwarystyką.  

Pierwsze akwarium powinno być małe, aby hodowla rybek i dbanie o czystość nie sprawiały problemu. Dzięki temu początkujący akwarysta będzie mógł zapoznać się z zasadami opieki nad wodnymi żyjątkami i przygotować na bardziej wymagający zbiornik.  

Kula to również doskonały pomysł na pierwsze akwarium dla dziecka. Maluch sam będzie mógł karmić rybki oraz dbać o czystość zbiornika.  

Jakie gatunki ryb możesz hodować w kuli? 

Kula to najpopularniejszy kształt akwarium, ale pamiętaj, że nie sprawdzi się ona w przypadku wszystkich gatunków ryb. Dlaczego? Dlatego, że niektóre z nich potrzebują więcej miejsca i mają specjalne wymagania co do wody, których nie da się stworzyć w kuli.  

W zbiorniku tego rodzaju najlepiej będą czuły się bojowniki, welony, krewetki oraz złote rybki.  

Kup akwarium dla rybek w sklepie Hubun  

W naszym sklepie znajdziesz akwarium dla rybek w kształcie kuli z podstawą, o pojemności 5,5 litra. Jest to niewielki rozmiar, dlatego bez problemu umieścisz je w dowolnym miejscu, a dzięki podstawce nie będziesz musiał martwić się o to, że kula się przewróci.  

Dodatkowo akwarium w tym kształcie jest niezwykle mobilne – możesz swobodnie zmieniać jego miejsce i ustawić je tam, gdzie akurat Ci się podoba.  

Sprawdź naszą ofertę, zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i zadbaj o przytulny dom dla Twoich rybek. Nie czekaj, zamów akwarium w sklepie Hubun już teraz!