Smycze

Smycze

Aktywne filtry

Szczury większość życia spędzają w klatce. Odpowiednio wyposażony domek spełnia potrzeby i wymagania tych uroczych gryzoni. Zabawki i dodatkowe akcesoria gwarantują komfort i optymalną aktywność fizyczną. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zabrać swojego pupila na przyjemny spacer. Niezbędnym elementem, o którym powinieneś pamiętać, jest smycz dla szczura oraz odpowiednie szelki.

Wygoda i bezpieczeństwo

W sklepie zoologicznym Hubun znajdziesz komfortowe akcesoria, które przydadzą się nie tylko podczas spaceru, ale także na wizycie u weterynarza. Smycze i szelki dla gryzoni spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz są niezwykle komfortowe dla małych zwierząt. Z ich pomocą możesz pozwolić swojemu pupilowi na przyjemną przechadzkę po trawie, nie martwiąc się przy tym o ucieczkę zwierzaka.

Pełne szelki dla gryzoni są idealnie dostosowane do ich delikatnej budowy ciała. Możliwość regulacji zapewnia doskonałe dopasowanie i uniemożliwia wyślizgnięcie się zwierzęcia i jego ucieczkę. Smycz doczepiana jest do szelek za pomocą karabińczyka. 

W Hubun oferujemy smycze o optymalnej długości 120 cm. Jest to wystarczający rozmiar, który pozwala na swobodny spacer szczura bez konieczności rozwijania lub zwijania smyczy. Smycz typu flexi jest kiepskim rozwiązaniem dla gryzoni, ponieważ nagłe zablokowanie smyczy i szarpnięcie wiąże się z ogromnym dyskomfortem dla zwierzaka.

Hubun – z pasji do wszystkich zwierząt!

W naszym sklepie prezentowane są wyłącznie najwyższej jakości produkty, które dbają o prawidłowy rozwój, zdrowie oraz dobre samopoczucie zwierzaków. W naszym asortymencie znajdziesz karmy i liczne akcesoria dla psów, kotów, ryb, małych zwierząt i ptaków. Oferujemy także produkty doskonale dopasowane do potrzeb i możliwości danego gatunku, wieku, rozmiaru i rasy.

Z wielkiej miłości do zwierząt wspieramy schroniska w całej Polsce! I robimy to razem z naszymi klientami. Każde wydane w Hubun 150 zł zamieniamy na 0,5 kg karmy dla zwierząt w schroniskach. Dołącz do nas już dzisiaj! Zamów smycz dla szczura i pomagaj z nami.

Pokaż więcej