Akcesoria

Akcesoria

Aktywne filtry

Aby Twój szczur czuł się całkowicie komfortowo, potrzebne są odpowiednie akcesoria. Oprócz niezbędnych elementów wyposażenia klatki szczury potrzebują również przedmiotów do zabawy. W Hubun znajdziesz wysokiej jakości zabawki i dodatki przeznaczone dla szczurów. Kilka kliknięć wystarczy, żebyś zamówił wszystko, czego potrzebuje Twój przyjaciel. Sprawdź naszą wyjątkową ofertę i zadbaj o szczęśliwe życie swojego pupila.

Zadbaj o prawidłowy rozwój szczura

Duże, czujne oczy, uważnie nasłuchujące uszy i zwinny chód: szczury to energiczne i sprytne zwierzęta o wysokim poziomie inteligencji. Jeśli chcesz przekształcić klatkę szczura w wygodną oazę, potrzebujesz odpowiednich akcesoriów. W domku gryzoni powinna znaleźć się gruba warstwa chłonnej ściółki oraz duża ilość siana. Przydatny będzie także specjalny stojak na siano.

Szczurom potrzebna jest również aktywność fizyczna. Dobre samopoczucie zapewnią mu różnorodne zabawki. Akcesoria dla szczura powinny być przeznaczone dla danego gatunku i pozwalać na zaspokajanie naturalnej potrzeby wspinaczki. 

Zróżnicowaną rozrywkę zagwarantują wszelkie rampy, tunele, hamaki i mostki. Do polecanych zabawek dla szczurów należą też piłki i gry zręcznościowe.

Każdy szczur lubi także wyzwania umysłowe, dlatego warto sprezentować swojemu pupilowi interaktywną zabawkę węchową na inteligencję. Zwierzę musi wypróbować różne techniki otwierania skrytek, by dostać się do pysznych smakołyków. To jeden z najlepszych sposobów na aktywność intelektualną.

Jeszcze więcej w Hubun!

Zróżnicowane środowisko jest niezbędne dla dobrego samopoczucia szczura. Odpowiednie zabawki i akcesoria sprawią, że Twój szczur będzie mógł rozwijać swoje umiejętności i ciekawie spędzać czas. Brak nudy wyeliminuje agresywne zachowanie.

W sklepie zoologicznym Hubun prezentujemy nie tylko zabawki, ale także inne akcesoria dla szczura, na przykład: funkcjonalne i estetyczne klatki, miski, poidełka, domki, tunele i wiele innych. Wszystkie produkty cechuje dbałość o każdy detal oraz wysoka jakość wykonania.

Zamów w Hubun niezbędne akcesoria dla szczura i spraw radość swojemu przyjacielowi!

Pokaż więcej