Akcesoria

Akcesoria

Aktywne filtry

SUPER BENEK- Pinio 10l

Super Pinio to ekologiczny żwirek dla kotów i innych zwierząt domowych:

18,00 zł Cena

SUPER BENEK - Pinio 5l

Super Pinio to ekologiczny żwirek dla kotów i innych zwierząt domowych:

10,60 zł Cena

Żywe, aktywne i bardzo ciekawe – szynszyle są prawdziwymi mistrzami wspinaczki, mają niezwykle wysokie wymagania co do swobody ruchów i nieustanne szukają nowych sposobów na zabawę. Potrzebna jest więc duża klatka i różnorodne akcesoria dla szynszyli. Specjalne zabawki zlikwidują nudę, a odpowiednie wyposażenie klatki zadba o zdrowie i właściwą higienę. W Hubun znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria dla gryzoni i zapewnisz swoim przyjaciołom prawidłowy rozwój i dobre samopoczucie! 

Jakich akcesoriów potrzebują szynszyle? 

Podstawowym wyposażeniem klatki jest oczywiście miska na żywność oraz poidło na wodę. W naszej ofercie prezentujemy ceramiczne miseczki, które są łatwe w czyszczeniu. Większa

waga naczyń sprawi, że szynszyla nie będzie w stanie jej przewrócić. Pamiętaj jednak, aby nie stawiać ceramicznych i ciężkich przedmiotów na piętrach klatki, ponieważ w razie upadku mogą wyrządzić krzywdę zwierzakom. 

Bardzo potrzebnym elementem wyposażenia jest również stojak na siano, które stanowi podstawę diety szynszyli. Paśnik zapobiega roznoszeniu siana po całej klatce, dzięki czemu zwierzęta nie mogą oddawać na nie moczu, a to eliminuje problem brzydkiego zapachu. 

Szynszyle są zwierzętami bardzo czystymi i potrzebują odpowiedniej pielęgnacji w formie kąpieli pyłowej lub piaskowej w celu utrzymania futra w czystości. W sklepie zoologicznym Hubun oferujemy zarówno specjalne kąpielówki, jak i wkład czyszczący. 

Dla uroczych gryzoni przydatnym produktem może być także kuweta. Szynszyle są inteligentnymi zwierzętami, dlatego dość szybko przyzwyczajają się do załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych w jednym miejscu. 

Różnorodne wyposażenie klatki dla szynszyli 

Jeśli chcesz doskonale zadbać o zdrowie i rozwój swoich futrzaków, koniecznie powinieneś zainwestować w odpowiednie produkty. W Hubun bez trudu wyposażysz dom swoich przyjaciół w niezbędne akcesoria dla szynszyli, różnorodne zabawki i wysokiej jakości pokarm. 

Potrzebujesz pomocy przy wyborze właściwych produktów? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zapraszamy! 

Pokaż więcej