Domki

Domki

Aktywne filtry

Myszy są niezwykle aktywnymi zwierzątkami. Uwielbiają ruch i różnorodne zabawy. Czasem jednak potrzebują odpoczynku i w ciszy i spokoju. Idealnym rozwiązaniem jest domek dla myszy. Przytulny azyl zapewni Twojemu futrzanemu przyjacielowi poczucie bezpieczeństwa i pozwoli na chwilę wytchnienia w zacisznym miejscu. W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz bogaty wybór domków dla myszy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednią kryjówkę dla swojego pupila! 

Zabawka idealna dla małych gryzoni! 

Własny domek w klatce to spełnienie marzeń myszy. To nie tylko przytulne miejsce do odpoczynku, ale także istny plac zabaw! W Hubun oferujemy szeroką gamę różnorodnych domków, dzięki czemu bez obaw wybierzesz idealny wariant dla swoich mysich przyjaciół. 

Domek dla myszy powinien być wykonany z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Najlepszym wyborem jest domek drewniany. Drewno nie powoduje reakcji alergicznych u myszy i jest całkowicie bezpieczne dla małych gryzoni. 

Wszelkie kryjówki są niezwykle atrakcyjne dla myszy. Skutecznie zajmą ich czas, a zabawa w nich będzie wspaniałą rozrywkę. Domki dla myszy dostępne w Hubun spełnią potrzeby i wymagania wszystkich małych gryzoni. 

Jaki domek dla myszy wybrać? 

Kryjówki dla gryzoni występują w różnych wariantach i rozmiarach. Możesz kupić drewniany domek dla myszy posiadający po prostu wejście i jedno pomieszczenie. Jest to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli myszy na odpoczynek i ścieranie ząbków.

Domek dla myszy może jednak pełnić funkcję prawdziwego placu zabaw! Wielopoziomowe domki z licznymi schodkami, otworami i dodatkowymi schowkami zapewnią małym gryzoniom wiele godzin fantastycznej rozrywki. 

Wybór rozmiaru mieszkanka zależy w głównej mierze od ilości osobników i wolnego miejsca w klatce. Im większy i bardziej rozbudowany domek dla myszy, tym lepsza zabawa i znacznie więcej możliwości. 

Już teraz zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą, zamów drewniany domek i spraw przyjemność uroczym gryzoniom! 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiednich akcesoriów, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy! 

Pokaż więcej