Sklep zoologiczny dla Twojego pupila!

Kong dla psa

Aktywne filtry

KONG - Zabawka bounzer

Od ponad 40 lat zabawki dla psów KONG urozmaicają zabawę i zaspokajają potrzeby instynktowne Pupili. Firma KONG...

34,29 zł Cena

KONG - Zabawka wobbler S L

Kong Wobbler to zabawka dla psów, które zostają na długo same w domu. Zabawa kongiem jest wciągająca, zapewnia...

57,60 zł Cena

Pies to bardzo towarzyskie zwierzę, a wspólna zabawa ma duży wpływ na jego zaufanie do właściciela. W ten sposób pupil może także rozładować napięcie i poprawić swoją sprawność fizyczną. Niestety, z biegiem czasu zabawki się niszczą i nim się obejrzysz, możesz potrzebować całkowitej wymiany naszej kolekcji.  

Jak się przed tym zabezpieczyć? Najlepiej wybrać zabawkę, która została wykonana z wytrzymałego materiału, np. naturalnego kauczuku – zaliczanego do niemal niezniszczalnych surowców.  

Potrzebę posiadania odpowiednich zabawek dla psów zrozumieją szczególnie te osoby, których pupile są chodzącym wulkanami energii i wręcz nie mogą doczekać się codziennych spacerów i zabawy na świeżym powietrzu. 

Jaką piłkę wybrać dla psa? 

Jeżeli chcesz sprawić swojemu zwierzakowi trochę przyjemności, a jednocześnie spędzić miło czas podczas wspólnej zabawy – wybierz odpowiednie zabawki. Nasza propozycja to piłka kong, która umili dni i zachęci również starsze zwierzęta do regularnej aktywności fizycznej.  

W jaki sposób? Piłka dla psów ma oryginalny kształt, jasny i dobrze widoczny kolor oraz możliwość ukrycia wewnątrz smakołyku. Takie rozwiązanie okaże się atrakcyjne nawet dla najbardziej leniwego zwierzaka. Jeżeli pies preferuje odpoczynek zamiast aktywnego spędzania czasu – ta zabawka na pewno pobudzi go do działania! 

Indywidualne potrzeby psów są dla nas bardzo ważne, dlatego zabawki kong zostały zaprojektowane tak, by dostarczały radość nawet najbardziej wymagającym zwierzętom. W sklepie znajdziesz m.in. piłki dla psów o silnym zgryzie, dla zwierząt o delikatnych zębach czy produkty czyszczące zęby. Pomogę one zadbać o zdrową szczękę i uzębienie Twojego pupila. Do innych, popularnych propozycji należą m.in. piłki pływające, z piszczałkami lub bez – będące ciekawym, intelektualnym wyzwaniem dla Twojego pupila. 

Do lubianych propozycji zalicza się także wspomniana już wcześniej zabawka na smakołyki (np. kong classic). Dzięki niej połączysz naukę z radością wywołaną otrzymaniem ulubionego przysmaku. Niektóre zwierzęta potrafią cieszyć się taką rozrywką przez długie godziny! 

Zabawki kong sprawdzą się też w przypadku nauki aportowania, łapania, zabaw w polowanie czy treningu. Wiele zabawek dla psów ma specjalny uchwyt, który pozwala na przeciąganie się z właścicielem.  

To jeden z najlepszych sposobów na pogłębienie więzi z Twoim czworonogiem. Behawioryści zapewniają, że wspólna zabawa ma też inne zalety. Przede wszystkim pomaga pozbyć się lęku separacyjnego oraz zmniejszyć znudzenie pupila. 

Zabawki konga – idealne dla psa w każdym wieku 

Zabawka kong to wspaniała rozrywka dla każdego psa. W ofercie sklepu Hubun znajdziesz zabawki dla każdego czworonoga. Dostępne produkty dostosowane są do potrzeb zwierząt w każdym wieku: zarówno dla szczeniaków (które zazwyczaj mają mniejszą siłę zgryzu), jak i tych w średnim oraz starszym wieku. 

Taka rozrywka nie znudzi Twojego pupila nawet na sekundę! Nie musisz się martwić także o rozmiar, ponieważ zabawki konga mają różne szerokości, kształty i kolory. 

Zabawka kong dla psa to rozwiązanie praktyczne, o dobrym stosunku jakości do ceny i niezawierające szkodliwych substancji. Pobudzi instynkt zwierzęcia i sprawi, że każde wyjście na spacer stanie się niezapomnianą przygodą. Zabawki polecane są na całym świecie przez trenerów, behawiorystów i weterynarzy. 

Odkryj wyjątkową ofertę sklepu Hubun! Jesteśmy przekonani, że zabawka kong stanie się ulubioną rzeczą Twojego zwierzaka! 

Pokaż więcej