Buty dla psa

Buty dla psa

Aktywne filtry

Dbasz o swojego pupila. Codziennie zapewniasz mu zbilansowaną dietę, bawisz się z nim i zabierasz na długie spacery. Twój pies powinien tryskać energią i szczęściem! A jednak… latem lub zimą zdarza się, że pupil unika wspólnych wyjść.  

Sól rozsypywana podczas zimowych dni wysusza psie łapy i sprawia, że ich skóra zaczyna pękać. Latem rozgrzany piach czy asfalt okropnie parzą. Znasz ten problem? Jego rozwiązanie znajdziesz w sklepie Hubun. Wybierz odpowiednie buty dla psa i ciesz się spacerami z pupilem – niezależnie od pogody! 

Ochronne buty dla psa – dodatek, który sprawdzi się o każdej porze roku  

W ofercie sklepu Hubun znajdziesz buty ochronne, które pozwolą Ci zadbać o łapy Twojego pupila przez cały rok. Tego typu obuwie wykorzystasz w wielu sytuacjach! Kiedy sprawdzi się ono szczególnie dobrze? 

  1. Podczas letnich spacerów buty dla psa uchronią wrażliwe łapy przed oparzeniami. To ważne, zwłaszcza jeśli Twój pupil należy do jednej z małych, podatnych na oparzenia, ras.
  2. Po zabiegach weterynaryjnych (np. operacji) lub w sytuacji, gdy jedna z łap psa jest chora lub zraniona.
  3. Podczas górskich wycieczek lub trekkingu z pupilem – ochronne buty sprawią, że ostre kamienie, szkło czy żwir przestaną być problemem.
  4. W czasie zimowych spacerów – buty zabezpieczą łapy przed mrozem i działaniem soli.
  5. Jako ochrona przed rozjeżdżaniem się łap starszych psów;
  6. Profilaktycznie – jeśli Twój pies miał już kiedyś poranione łapy i nie chcesz, aby sytuacja się powtórzyła. 

Ochronne buty dla psa powinny zapewniać mu pełną wygodę podczas spacerów. Co jeszcze jest więc ważne? Antypoślizgowa podeszwa, która zabezpieczy przed upałem lub mrozem oraz łatwy sposób zakładania butów. Świetnie sprawdzą się zapięcia na rzepy, które pozwolą szybko i sprawnie włożyć buty nawet niecierpliwemu psiakowi. 

Zwróć też uwagę na tworzywo, z którego wykonane zostały buty. Oddychające materiały będą na wagę złota podczas gorących dni! 

Ochrona łap przed mrozem, czyli zimowe buty dla psa 

Szukasz butów dla psa, które zapewnią mu komfort podczas zimowych spacerów? Wybierz model stworzony specjalnie na tę porę roku! Zimowe buty dla psa zwykle mają wysoką cholewkę, aby zapewnić zwierzęciu jak najlepszą ochronę przed mrozem i działaniem soli drogowej. W środku miękkie i ciepłe, na zewnątrz zimowe buty dla psa wyposażone są w antypoślizgową podeszwę. Dzięki niej zyskujesz pewność, że pupil uniknie odmrożeń, a jednocześnie buty nie przeszkodzą mu podczas biegania czy zabaw na śniegu. 

Idealnie dopasowane buty dla psa, czyli jak wybrać rozmiar? 

Odpowiedni rozmiar butów dla psa najłatwiej będzie Ci ustalić, gdy zmierzysz łapy. Postaraj się odrysować je na kartce – zarówno przednią, jak i tylną. Następnie przyłóż linijkę w najszerszym punkcie. Łapy psa rzadko mają taką samą długość i szerokość. Przy wybieraniu odpowiedniego rozmiaru butów pamiętaj, aby kierować się głównie ich szerokością, a nie długością. 

Zanim przystąpisz do mierzenia, przygotuj kilka przysmaków. Psy nie lubią dotykania łap, być może będziesz musiał przekonać pupila do współpracy. 

W sklepie zoologicznym Hubun znajdziesz nie tylko wysokiej jakości buty dla psa każdej rasy. Dostępne są w nim wszelkie spacerowe akcesoria dla psa: buty, smycze, szelki dla niewielkich ras czy obroże dla dużych psów.  

Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy zestaw dla Twojego pupila! 

Pokaż więcej