Sklep zoologiczny dla Twojego pupila!

Poidło dla psa

Aktywne filtry

Dla zdrowia psów i kotów bardzo ważne jest dostarczenie odpowiedniej ilości wody. Wielu opiekunów ma jednak problem z nakłonieniem swoich pupili do zwiększania nawodnienia ich organizmów. Problematyczne jest zwłaszcza zachęcenie do regularnego picia.  

Psy nie lubią nudy, a tradycyjne miski na wodę mogą okazać się mało atrakcyjne. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie zakup jednego z dostępnych w naszej ofercie poideł dla psa.  

Jak sprawić, by pies więcej pił? 

Odpowiednie nawodnienie organizmu zwierząt domowych jest tak samo istotne jak w przypadku ludzi. Weterynarze zwracają uwagę, że zapewnienie świeżej wody powinno być priorytetem w zakresie opieki nad psem.  Wadą tradycyjnych misek na wodę jest fakt, że płyn spoczywa w niej przez cały dzień. W wysokich temperaturach złej jakości miska może negatywnie wpływać na zachowanie świeżości znajdujących się w niej pokarmów i płynów. Popularne miski są do siebie bardzo podobne. Właściciele często zastanawiają się, jak dostosować akcesoria do indywidualnych potrzeb psa. 

W takiej sytuacji warto pomyśleć o zakupie poidła dla psa. To proste urządzenie występuje w wielu wersjach, które łączy troska o zapewnienie nawodnienia organizmu zwierzęcia na przestrzeni  całego dnia. Nietuzinkowy kształt poidła będzie dla psa i kota nie lada atrakcją, która z pewnością przyczyni się do przyjmowania przez zwierzę większej ilości wody. 

Rodzaje poideł dla psów 

W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje poideł dla psów.  

Poidła dla psa są bardzo ważne w czasie spacerów. Opiekunowie muszą dbać o zapewnienie pupilowi stałego dostępu do wody. Spacery i aktywność fizyczna dodatkowo zwiększają pragnienie. Dobrym rozwiązaniem będzie zakup przenośnego poidła dla psa, które możesz zabrać w podróż.  

Oprócz pojemnika zapewniającego długotrwałą świeżość wody i wygodę transportu poidło tego typu jest również wyposażone w intuicyjnie składaną miskę, do której można nalać napój w każdych warunkach. Akcesoria tego typu umożliwiają regularną podaż wody. Pies nie musi czekać na powrót do domu – sprzyja to wyrobieniu nawyku picia w ciągu dnia. Dla Ciebie będzie to z kolei rozwiązanie bardzo wygodne – poidło przenośne bez problemu zmieści się nawet w niewielkim plecaku czy torebce. 

Oprócz tradycyjnych modeli wybieranych na czas spacerów, warto zwrócić uwagę na ciekawe rozwiązania do codziennego użytku. Niektóre zwierzęta lubią pić jedynie wodę ze strumienia. W ich przypadku najlepiej sprawdzą się poidła elektroniczne, które zagwarantują podaż wody w formie stałego przepływu cieczy. Fontanna dla psa opiera się na stałej cyrkulacji wody. Zwierzę zdecydowanie łatwiej zwróci w ten sposób uwagę na miskę i istnieje szansa, że wypije więcej wody. 

Popularność w ostatnim czasie zyskują również automatyczne poidła, które przez cały dzień zapewnią odpowiednią temperaturę wody i utrzymują jej odpowiedni poziom. Zapewnienie obiegu wody wydłuża jej świeżość i poprawia smak. 

Wybierać można spośród poideł w różnych kształtach i rozmiarach. Rozbudowana oferta sprawia, że możesz dostosować zamówienie do indywidualnych potrzeb Twoich pupili. Zapraszamy do skorzystania z naszej rozbudowanej oferty! 

Pokaż więcej