Plecak dla psa

Plecak dla psa

Aktywne filtry

Plecak dla psa to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się podczas podróży z Twoim czworonożnym przyjacielem. Może przydać się zarówno w trakcie dłuższych wyjazdów i spacerów, jak i w sytuacji, gdy musisz przetransportować psa do weterynarza. 

Jak wybrać produkt, który spełni oczekiwania i zapewni najwyższy poziom komfortu Twojemu pupilowi?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Plecak, w którym będzie podróżował pies, musi być wygodny zarówno dla psa, jak i jego właściciela. W przeciwnym razie nawet najkrótsze podróże mogą przynieść więcej problemów niż radości. Dlatego jeszcze przed zakupem plecaka zastanów się, jakie cechy produktu należy wziąć pod uwagę.

Wielkość dostosowana do pupila i warunków podróży

Dostosuj ją do rozmiarów psa, pamiętając o tym, że powinien mieć on jeszcze trochę miejsca, aby swobodnie zmieniać pozycję. Jest to szczególnie ważne podczas dłuższych wyjazdów. 

Przy zakupie zastanów się również nad tym, do jakich celów posłuży Ci plecak. Czy będą to krótkie wyjścia do weterynarza, czy może dłuższe podróże? Jeśli myślisz o drugiej opcji, weź też pod uwagę środek transportu, którym podróżujesz najczęściej.

Jakość podnosząca komfort podróży 

Po pierwsze sprawdź, jak prezentuje się dno plecaka. Dobrym wyborem będą plecaki dla psów z usztywnionym dnem, które zapobiega zapadaniu się zwierzaka, a przez to zwiększa komfort podróży. 

Ponadto zwróć uwagę na to, jak wykonane jest wnętrze. Powinno być ono odpowiednio wyściełane oraz przewiewne.  

Regulowane pasy zwiększające wygodę właściciela

Niektóre plecaki oraz torby są wyposażone w regulowane pasy. To dla Ciebie niewątpliwie wygodne rozwiązanie. Dzięki nim dostosujesz plecak (lub torbę) do swojej sylwetki, a ciężar zwierzaka nie będzie tak mocno odczuwalny. 

Dodatkowe akcesoria, które ułatwiają transport

Część plecaków dla psów wyposażona jest również w akcesoria, które ułatwiają transport pupila:

dodatkowe kieszenie,

specjalne klapsy umożliwiające zamontowanie plecaka w samochodzie.

Wyrusz w podróż z plecakiem od Hubun!

Plecaki i torby dla psów dostępne w sklepie Hubun sprawią, że zarówno Ty, jak i Twój pupil pokochacie podróże! Szeroki asortyment produktów pomoże Ci wybrać produkt, który zapewni najwyższy poziom komfortu, a także bezpieczeństwa.

Nie czekaj i już dziś sprawdź, jakie plecaki znajdziesz w naszej ofercie!

Pokaż więcej