Kołowrotki

Kołowrotki

Aktywne filtry

Kołowrotek dla koszatniczki to świetny sposób na zapewnienie aktywności Twojemu zwierzakowi! Gryzonie potrzebują ruchu, a takie akcesorium zagwarantuje im jego odpowiednią ilość. Gryzonie pokonują w ten sposób w ciągu dnia całkiem spore dystanse. 

W naszym sklepie zoologicznym Hubun znajdziesz wysokiej jakości kołowrotki dla koszatniczki czy szczura. Firma Trixie to znany producent zabawek dla zwierząt domowych. Jej asortyment charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją stworzoną z najlepszych materiałów. Ciekawe od strony projektu, kolorystyki i wykonania zapewnią Twojemu gryzoniowi maksimum zabawy!

Kołowrotki dostosowane do potrzeb zwierzęcia

Kołowrotki Trixie zostały zaprojektowane tak, aby spełniały funkcję automatycznej bieżni, z uwzględnieniem anatomii zwierzęcia. Specjalne wyprofilowanie gwarantuje właściwą postawę podczas biegu, a co za tym idzie – zdrowy kręgosłup. 

Te zabawki pracują cicho i nie wywołują irytującego dźwięku obracającego się mechanizmu. Stabilna podstawa gwarantuje zwierzęciu komfort i bezpieczeństwo. W zależności od modelu istnieje możliwość ich podwieszenia lub używania na stojaku. 

Producenci przede wszystkim wzięli pod uwagę bezpieczeństwo zwierzęcia. To dlatego kołowrotki firmy Trixie są zabezpieczone przed przewróceniem się, gdy zwierzęta z nich korzystają.

Kup przystosowany dla koszatniczek kołowrotek Trixie, a przekonasz się, jak bardzo Twój pupil go polubi! Kołowrotek jest łatwy do mycia i bez problemu utrzymasz go w czystości. 

Polecamy m.in. kołowrotek w kształcie dysku TX 60812 przeznaczony nie tylko dla koszatniczek, ale również szczurów i innych średniej wielkości gryzoni. Ten model ma 30 cm średnicy, a płaska i szeroka powierzchnia do biegania została wzmocniona dodatkową kratką dla lepszego uchwytu. 

W naszej ofercie dostępne również inne kołowrotki tej firmy. Korzystając z usług naszego sklepu Hubun, możesz liczyć na szybką wysyłkę i fachową obsługę każdego zamówienia. 

 Produkty Trixie, kołowrotek i inne zabawki to doskonała jakość w atrakcyjnej cenie! Przekonaj się o tym sam!

Pokaż więcej