Kanapa dla psa

Kanapa dla psa

Aktywne filtry

Szukasz nowe legowisko dla psa, który wkrótce zamieszka w Twoim domu? Stare posłanie wygląda już nie najlepiej i Twój pupil nie chce już na nim leżeć? Znalezienie odpowiedniego miejsca do odpoczynku przez psa to nie lada wyzwanie, a nie chcesz, aby na stałe stała się nim Twoja kanapa? 

Czas rozejrzeć się za czymś, co pokocha każdy merdający czworonóg – sofa dla psa! Zobacz nasze kategorie i wybierz wśród produktów dostępne sofy dla psów. Jesteśmy pewni, że znajdziesz idealne legowisko dla swojego psa… a może nawet kota!

Podoba Ci się sofa dla pupila i chciałbyś ją kupić w jeszcze atrakcyjniejszej cenie? Zapisz się do naszego programu lojalnościowego i zgarnij dodatkowe rabaty na zakupy!

Dlaczego warto wybrać kanapę dla psa?

Rynek oferuje wiele ciekawych rozwiązań w kategorii legowisk dla zwierząt. Wszystko zależy tak naprawdę od wielkości pupila, jego temperamentu oraz preferowanych form odpoczynku.

Jaki pies zatem pokocha posłanie w formie sofy? Będzie to wspaniałe rozwiązanie dla zwierząt, które lubią mieć nieco obudowaną i odgrodzoną przestrzeń. Cenią sobie prywatność i pilnują swojego terenu, który do odpoczynku musi być spokojny i bezpieczny. Kanapa posiada ścianki boczne, które doskonale spełnią tę funkcję.

Ponadto kanapa dla psa posiada miękkie wypełnienie, więc będzie dobrą alternatywą dla ludzkiej sofy. Jeżeli chcesz „przeprowadzić” psa do swojego legowiska, bardzo możliwe, że ta forma posłania pomoże Ci osiągnąć w tym sukces. 

Sofa dla psa to także dobry pomysł dla psich seniorów. Wiele produktów z tej kategorii posiada specjalne ortopedyczne wkłady, które odciążają stawy i pozwalają wypocząć leciwym pupilom.  Jeśli chcesz ulżyć swojemu ukochanemu przyjacielowi, sprawdź obecnie dostępne modele w naszym sklepie!

Sprawdź kilka wskazówek przed zakupem sofy dla psa

Zdecydowałeś, że kanapa dla psa to będzie idealne rozwiązanie jako posłanie dla Twojego pupila. Warto jednak przed zakupem przyjrzeć się dostępnym opcjom i wybrać legowisko dobrane pod wymiary i temperament naszego zwierzęcia.

Na co więc należy zwrócić uwagę, wybierając legowisko dla psa?

Jeśli chodzi o wymiary kanapy dla psa, musisz zadbać o komfort Twojego psa.  Minimum wymiarowe wynosi tyle, by Twój pupil spokojnie zmieścił się na długość ciała, a łapy w miarę znajdowały się w obrębie posłania. Choć znamy przypadki, gdzie pies wielkości yorka potrzebował przestrzeni sofy jak dla boksera, dlatego warto brać pod uwagę także indywidualne „psie wymagania” naszego pupila.

Pamiętaj, że sofa dla psa najczęściej zawiera w opisie dwa wymiary – zewnętrzne (do zagospodarowania przestrzeni mieszkaniowej) i wewnętrzne (to przestrzeń, z której będzie korzystał Twój pupil). 

Warto wybrać legowisko, które będzie miało pokrowiec wykonany z materiałów odpornych na zadrapania i łatwozmywalne. Idealnie, gdy trafisz na model ze zdejmowanym, szybkoschnącym pokrowcem.

Ważne, jakie posłanie Twojego psa będzie miało wypełnienie. Od jego ilości i miękkości będzie zależała wygoda i wypoczynek Twojego pupila.

Gdy już wiesz wszystko na temat sofy dla psa, nie pozostaje Ci nic innego, jak zobaczyć nasze kategorie i wybrać idealne psie posłanie dla Twojego pupila. Sprawdź teraz!

Pokaż więcej