Gryzaki

Gryzaki

Aktywne filtry

PETMEX - Skóra dorsza paski 100g

Petmex skóra dorsza paski. Smakowity gryzak dla dorosłych psów. Taki smakołyk jest także pomocny...

13,18 zł Cena

PETMEX - Paski z kaczki 250g

PETMEX paski z kaczki to smakowity gryzak dla wszystkich psów. Taki smakołyk jest także pomocny w...

16,23 zł Cena

Każdemu właścicielowi szczeniaka pewnie nie raz zdarzyła się niemiła niespodzianka w postaci pogryzionych butów, mebli, czy ubrań. Jeśli dotyczy to również Ciebie, to jesteś we właściwym miejscu. 

Z gryzakami dla szczeniaka dostępnymi w naszym sklepie zadbasz nie tylko o zdrowie i dobre samopoczucie swojego psa, ale również uchronisz swoje mieszkanie przed zniszczeniami i śladami psich kłów. 

Dlaczego Twój szczeniak potrzebuje gryzaka?

Gryzienie i żucie to naturalne potrzeby psów. Czworonogi w ten sposób rozładowują emocje i radzą sobie ze stresem. Szczeniaki poprzez gryzienie przedmiotów próbują poznać otoczenie, którego są tak bardzo ciekawe w początkowym okresie swojego życia.

Potrzeby te muszą zostać zaspokojone i nie wolno zabraniać pupilowi rozładowywania emocji w ten sposób. Dlatego, jeśli chcesz uchronić się przed pogryzionymi kapciami, koniecznie zaopatrz się w gryzak dla psa. 

Dzięki temu Twój zwierzak będzie mógł zaspokoić swoją naturalną potrzebę, a Ty raz na zawsze zapomnisz o rozszarpanych butach i zniszczonych meblach. Dzięki gryzakom dla psa dostępnym w sklepie Hubun bez obaw będziesz mógł na dłużej zostawić swojego pupila bez opieki. 

Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego powinieneś zdecydować się na zakup produktów do gryzienia dla swojego czworonożnego przyjaciela. 

Gryzaki pozwalają również zadbać o higienę jamy ustnej psa. Podczas żucia mechanicznie usuwany jest niezdrowy osad nazębny. 

Gryzaki dla szczeniaka pozwalają oczyścić zęby czworonoga i pozbyć się bakterii. Decydując się na zakup tego typu produktów, wspierasz prawidłowy rozwój swojego pupila i chronisz go przed infekcjami jamy ustnej. 

Dlaczego gryzaki naturalne są lepsze niż syntetyczne? 


Wszystkie produkty dostępne w ofercie sklepu Hubun to naturalne gryzaki dla psów. Dlaczego są one lepszych od tych syntetycznych? Przede wszystkim dlatego, że nie nudzą się tak szybko, ze względu na walory smakowe.

Gryzaki naturalne takie jak skóra wołowa czy ucho wieprzowe są jednocześnie smakołykiem i zabawką. Dzięki temu, że po pewnym czasie pies może po prostu zjeść swój gryzak, jest on dla niego atrakcyjniejszy. 

Zaletą naturalnych gryzaków dla szczeniaka jest również to, że wzbogacają one dietę czworonoga o wiele wartościowych składników, a jednocześnie nie podrażniają jego układu pokarmowego. 

Wybierz naturalne gryzaki dla psa od Hubun


Jeśli chcesz, aby Twój pupil prawidłowo się rozwijał i mógł zaspokajać swoje naturalne potrzeby, sprawdź ofertę sklepu Hubun. Wśród dostępnych gryzaków znajdziesz m.in. produkty wieprzowe, wołowe, drobiowe, baranie i rybie. 

Takie gryzaki dla szczeniaka będą znacznie bardziej wartościowe niż zwykłe kości, które nie dostarczają wielu wartościowych składników. 

Pamiętaj, że psy wymagają odpowiedniej opieki, która nie opiera się wyłącznie na podawaniu pożywienia. Ważne jest zaspokojenie wielu innych potrzeb, np. potrzebę żucia i gryzienia. 

Dlatego nie zwlekaj. Zamów naturalne gryzaki dla swojego psa w sklepie Hubun i ciesz się zdrowiem i dobrym samopoczuciem pupila. 

Pokaż więcej