Legowiska

Legowiska

Aktywne filtry

Wygodne legowisko to niezbędny produkt w każdym domu, w którym mieszka pies. O wytrzymałe i przytulne posłanie powinni zadbać przede wszystkim właściciele szczeniaków. W naszej ofercie znajdziesz legowiska dla szczeniąt w różnych rozmiarach, cenach i rodzajach. Chcesz zadbać o poczucie bezpieczeństwa swoich młodych pupili? Legowiska dla psów z naszego sklepu Ci w tym pomogą!

Dlaczego pies powinien mieć w domu legowisko?

Wygodne i bezpieczne miejsce do spania to jeden z kluczowych elementów w wychowywaniu młodych psów. Dzięki niemu zapewniasz szczeniętom odpowiedni komfort. Czy wiesz, że dorastające psy, zwłaszcza w pierwszych tygodniach życia, potrafią przespać nawet większość doby? Długi i zdrowy sen jest im potrzebny dla regeneracji młodego organizmu i niezbędny do prawidłowego rozwoju psychicznego i fizycznego. 

Młody pies, podobnie jak małe dziecko, jest bardzo aktywny i ciekawski, a problemy ze snem mogą spowodować wiele późniejszych problemów ze zdrowiem. Dlatego legowisko dla psa to kluczowa sprawa i musisz o nie zadbać jak najwcześniej. Zamów odpowiedni produkt dla szczeniaka w naszym sklepie i zobacz, jak pomaga Twojemu zwierzakowi pięknie i zdrowo się rozwijać!

Jakie legowisko dla szczeniaka wybrać?

Legowiska dla psów, w tym także dla juniorów, występują w wielu różnych rodzajach i wielkościach. Są to zarówno otwarte legowiska prostokątne, kwadratowe czy okrągłe, jak i legowiska zamknięte, takie jak wygodne posłanie w kształcie namiotu czy norki, które zapewniają większe poczucie bezpieczeństwa psim maluchom. 

Wybierając legowisko dla psa, zwłaszcza dla szczeniaka, zwróć uwagę na jakość produktu i materiał, z którego posłanie jest wykonane. W naszym sklepie znajdziesz legowiska z wytrzymałych i przyjemnych w dotyku materiałów, takich jak plusz, dzianina dresowa czy odporny na ostre ząbki szczeniaków flausz. Dbamy również o bardzo dobrej jakości wypełnienie każdego posłania. 

Warto też pamiętać, że psie maluchy są tak aktywne, że będą próbować przenosić swoje łóżko z miejsca na miejsce. Aby temu zapobiec, zamów legowisko dla szczeniaka z antypoślizgową podstawą. To na pewno utrudni wędrówki po całym domu z posłaniem w małym pyszczku. 

Dobrym pomysłem może też być legowisko dla psa, które wyposażone jest w zabawkę lub cały ich zestaw. Szczeniak szybciej zaakceptuje miejsce do spania, które będzie mu się kojarzyć z zabawą. 

Legowiska dla psa w młodym wieku – jaki rozmiar?

Wielkość posłania dla szczeniąt zależy od jego rozmiaru oraz od liczby małych psów. Zbyt duże legowisko dla szczeniaka może zmniejszyć jego poczucie bezpieczeństwa, a nawet wywołać niechęć do spania w tym miejscu. Zbyt małe posłanie zwyczajnie nie spełni swojej funkcji, zwłaszcza że maluchy rosną bardzo szybko.

W naszej ofercie znajdziesz legowisko dla psa w każdym wieku i na każdy rozmiar. Wybierz produkt na miarę swojego pupila, dobierz odpowiedni materiał i kolor, który bez problemu możesz też dopasować do aranżacji Twojego domu. 

Pokaż więcej