Woliery dla papug

Woliery dla papug

Aktywne filtry

Gdy decydujesz się na posiadanie papugi w domu, zadbaj o to, by zapewnić jej komfortowe warunki do życia. Zobacz, jakie woliery dla ptaków znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu.

Czym powinna się wyróżniać dobra woliera dla ptaków?

Wybierając wolierę, zwróć uwagę przede wszystkim na jej wymiary. Nie wszystkie ptaki potrzebują dużych powierzchni – kanarki i inne mniejsze gatunki z powodzeniem mogą funkcjonować w niewielkich klatkach. Jeśli myślisz o zakupie papugi, zadbaj o to, by dać jej więcej przestrzeni i zapewnić jej możliwość ruchu.

W naszym sklepie znajdziesz woliery dla ptaków z siatkami stalowymi, z powłoką z cynku. Taki materiał zapewnia klatce trwałość i odporność na uszkodzenia. Pręty klatki są cienkie i nie przesłaniają widoku, dzięki czemu będziesz mógł wygodnie obserwować zachowania ptaków.

Klatki dla ptaków – mamy rozwiązania na każdą kieszeń

Szukasz klatki w atrakcyjnej cenie? Twoje oczekiwania spełnią modele przeznaczone dla kanarków i innych mniejszych ptaków, wyposażone w podstawowe akcesoria. Jeśli masz większy budżet, polecamy Ci modele wykonane z najwyższej jakości materiałów, z akcesoriami, które zapewniają komfort ptakom, a Tobie ułatwią codzienną opiekę.

Sprawdź w nowych ogłoszeniach, co przygotowaliśmy dla miłośników hodowli papug i innych egzotycznych gatunków!

Akcesoria w wolierach dla papug: stwórz domowym ptakom przyjazne miejsce do życia

Jeśli chcesz zadbać nie tylko o zaspokajanie podstawowych potrzeb zwierzęcia, ale również o jego dobrostan, pamiętaj o zapewnieniu mu warunków do ruchu. Papugi i inne ptaki egzotyczne lubią rozrywkę: huśtanie, skoki, przeglądanie w lusterku. Wybierz wolierę dla papugi z akcesoriami, dzięki którym będzie mogła wygodnie bawić się i odpoczywać. Żerdki, drabinki, huśtawki pozwolą zbliżyć warunki panujące w klatce do tych, w jakich żyją ptaki egzotyczne w naturze.

Wybierając klatkę, pamiętaj także o własnej wygodzie. W naszym sklepie znajdziesz modele z kuwetami ułatwiającymi usuwanie nieczystości oraz z karmnikami i poidełkami, które można łatwo uzupełnić od zewnętrznej strony klatki.

Myślisz o hodowli papug? Zacznij od podstaw – wybierz wolierę ze sklepu Hubun!

Pokaż więcej