Zabawki dla papug

Zabawki dla papug

Aktywne filtry

Nie tylko psy i koty mogą być wspaniałymi towarzyszami. Ptaki również świetnie sprawdzają się w tej roli. Są bardzo inteligentne i łatwo nawiązują relację z człowiekiem. Należysz do grona wielbicieli pierzastych przyjaciół? Masz w domu żako, kakadu albo nierozłączki? W takim razie koniecznie zainwestuj w zabawki dla papug. To niezwykle przydatne akcesoria, które dostarczą Twoim pupilom mnóstwo rozrywki i pozytywnie wpłyną na ich rozwój. Sprawdź, w co warto wyposażyć ich klatki.

Jakie zabawki dla papug kupić?

Rynek akcesoriów dla ptaków jest dość bogaty. W ofercie naszego sklepu zoologicznego znajdziesz różne zabawki dla papug. 

Obowiązkowym elementem wyposażenia każdego „mieszkania” latającego pupila są bez wątpienia żerdki, czyli niewielkie drążki przykręcane do wewnętrznych prętów klatki. Dlaczego są takie ważne? Żako, kakadu, nierozłączki lub inne egzotyczne ptaki spędzają na nich bardzo dużo czasu. Wspomniane gadżety pełnią nie tylko funkcję rozrywkową, lecz także praktyczną. Dzięki nim papugi mogą wzmacniać mięśnie nóg, rozwijać koordynację ruchową i ćwiczyć zmysł równowagi.

Warto również zainwestować w huśtawki i drabinki dla ptaków oraz lusterko z dzwoneczkiem. Papugi uwielbiają się wspinać, bujać i oglądać swoje odbicie. Te aktywności pomagają im w radzeniu sobie z emocjami podczas nieobecności właściciela.

Zwróć uwagę na to, że papugi są bardzo towarzyskimi zwierzętami i źle znoszą samotność. Im więcej gadżetów będą miały do dyspozycji, tym mniejsza szansa, że będą się nudzić. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest zakup kilku różnych akcesoriów, z których stworzysz plac zabaw skrojony na miarę potrzeb Twojego pupila.

Zabawki dla papug – jak wybrać najlepsze?

Akcesoria dla papug powinny być wyprodukowane z naturalnych surowców, które nie zawierają szkodliwych substancji. Asortyment naszego sklepu obejmuje wyłącznie sprawdzone, starannie wyselekcjonowane produkty, bezpieczne dla zwierząt. Drabinki, huśtawki oraz żerdki zostały wykonane z drewna. Są wytrzymałe, solidne oraz mają estetyczny wygląd. 

Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z naszej oferty! Twój pupil będzie Ci wdzięczny.

Pokaż więcej