Sklep zoologiczny dla Twojego pupila!

Smycze flexi

Aktywne filtry

Smycz Flexi to produkt wyjątkowy w swojej kategorii. Potwierdza to każdy, kto zmienił zwykłą, klasyczną smycz dla psa na urządzenie marki Flexi. Smycz automatyczna tego producenta sprawia, że spacer z ukochanym pupilem przestaje być męczący i zmienia się w prawdziwą przyjemność. Nie jesteś jeszcze pewien, czy warto kupić smycz Flexi? Przekonaj się, że pozytywne opinie na jej temat nie są przypadkowe!

Flexi – smycz automatyczna dla małego i dużego psa

Flexi produkuje znane wszystkim właścicielom czworonogów wygodne i trwałe smycze automatyczne dla małych i większych psów. W trosce o potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę tego typu urządzeń. Dlatego w naszym sklepie znalazły się smycze Flexi z taśmą i z linką o różnych długościach, w wielu wersjach kolorystycznych.

Dlaczego warto kupić automatyczną smycz dla psa Flexi? Zwykła smycz to tak naprawdę sznur, który nie pozwala zwierzęciu zbytnio się oddalić. Za to smycz Flexi z taśmą o długości od 3,5 do nawet 8 metrów umożliwia zachowanie kontroli nad psem poruszającym się na większej przestrzeni. Zastosowany w niej trwały mechanizm zwijający niweluje ryzyko potknięcia się o luźno zwisającą linkę lub taśmę.

Wszystkie cechy smyczy Flexi gwarantują właścicielowi nieporównywalnie większy komfort podczas spacerów.

Smycze automatyczne doskonale sprawdzają się w przypadku zarówno małych piesków, jak i tych nieco większych. Szeroki wybór rozmiarów sprawia, że smycze Flexi utrzymają drobnego kundelka, kilkunastokilogramowego beagle’a, ale też sporego owczarka niemieckiego. Największe smycze na lince bez problemu poradzą sobie z psem ważącym nawet 60 kilogramów! Dzięki temu nie musisz się obawiać spacerów z największymi rasami czworonogów.

Najlepsza smycz dla psa? Flexi!

Produkty marki Flexi dostępne w asortymencie naszego sklepu gwarantują wygodę nawet podczas długich wędrówek. Specjalnie wyprofilowany uchwyt i niewielka waga ułatwiają utrzymanie również bardzo energicznych psów. Koniec z szybszymi powrotami do domu. Koniec z otarciami i odciskami na dłoni. Niech smycz Flexi stanie się przedłużeniem Twojej ręki i sprawi, że każde wyjście z ukochanym pupilem będzie wyjątkowym doświadczeniem.

Nie tylko przemyślana konstrukcja oferowanych przez nas smyczy dla psa decyduje o ich wyjątkowości. Smycze Flexi wyróżniają się również pod względem estetycznym. Bogaty wybór wersji kolorystycznych pozwoli dobrać urządzenie w ulubionych barwach lub dopasować je do szelek czy obroży.

Specjalna wersja Neon nie tylko świetnie wygląda, ale dzięki odblaskowej taśmie zapewnia też doskonałą widoczność nawet na duże odległości. Pozwala to na beztroskie wieczorne spacery, bez obaw o potrącenie czy stracenie psa z oczu.

Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże Ci dobrać smycz odpowiednią dla Twojego psa. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty na wyjątkowe smycze automatyczne i zdecyduj się na produkt, z którego już nigdy nie będziesz chciał zrezygnować. Przekonaj się, że smycz dla psa z naszego sklepu pozwoli Ci na nowo odkryć miłość do spacerów!