Torba dla psa

Torba dla psa

Aktywne filtry

Podróżowanie z psem staje się coraz częstsze. Torba transportowa pomoże Ci zadbać o jego bezpieczeństwo i komfort.

Bezpieczeństwo podczas podróży

Torby to podróżne schronienie dla psów, które możemy łatwo unieść. To właśnie mniejsze rasy są bardziej narażone na urazy i stres podczas wojaży. Torba zapewni im bezpieczeństwo i zniweluje napięcie.

Jakim właścicielom przyda się torba transportowa?

Najbardziej – tym aktywnym! Tym, którzy chcą zabierać swoich ulubieńców w podróże, na wyprawy, na spacery w miejsca, gdzie pies może nie poradzić sobie o własnych siłach. Dla wielu właścicieli wycieczka czy nawet wizyta bez psa będzie niepełna! A ci, którzy najlepiej czują się w domu, też mogą znaleźć się w sytuacji, gdy przeniesienie lub przewiezienie zwierzęcia będzie po prostu konieczne. 

Kup torbę – ale odpowiednią

Zakup specjalnie zaprojektowanej torby transportowej oszczędzi Ci niewygody i troski. Znasz swojego psa i dlatego dobranie odpowiedniej torby będzie bardzo łatwe!

Jaki jest pasażer?

Zasadnicza będzie wielkość twojego psa – jego długość, wysokość, ale też ciężar. Zadbaj, by pies czuł się swobodnie, ale i bezpiecznie – torba ma stanowić przytulny azyl. Rączki i dno dobrze dobranej torby transportowej z powodzeniem utrzymają Twojego pupila. Zwiększ przez to także swoją swobodę ruchów i komfort podróżowania.

Nie bez znaczenia będzie również charakter zwierzęcia – znajdziesz modele, w których bezpiecznie możesz przewozić zarówno ruchliwe i energiczne psy, jak i takie, które można szerzej otworzyć w przypadku mniej spontanicznych osobników. 

W jakiej sytuacji będziesz jej używać?

Zastanów się, kiedy najczęściej będziesz potrzebował torby dla psa. Na wycieczki rowerowe przyda się mocowana do bagażnika lub kierownicy. Z kolei na dłuższe piesze wędrówki wybierz plecak. A może myślisz o spacerach i wizytach, chcesz też wyglądać elegancko? Szykowna torba na ramię pozwoli ci na wygodny kontakt z psem. Jeżeli podróżujesz głównie samochodem, wybierz taką, którą można bezpiecznie przymocować pasami. Rozważ zakup torby łączącej konieczne dla Ciebie opcje – zwiększ luksus podróżowania. 

Zaprzyjaźnij swojego psa z torbą

Nie zmuszaj psa do wejścia do torby, ale zachęć go i pozwól mu skojarzyć przebywanie w niej z czymś przyjemnym. Jej użycie pozwoli Wam czerpać ze wspólnego przebywania jeszcze więcej. 

Wybierz odpowiednią torbę dla psa i spędzajcie razem jeszcze więcej czasu!

Pokaż więcej