Karma bezzbożowa

Filtruj według

Waga

Waga

  • 0kg - 0,4kg

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 115,00 zł

Producenci

Producenci

Rozmiar opakowania

Rozmiar opakowania

Smak

Smak

Faza życia

Faza życia

Wielkość pupila

Wielkość pupila

Dostępność

Dostępność

Karma bezzbożowa

Aktywne filtry

Koty to z natury zwierzęta mięsożerne. Ewolucja przystosowała je do polowania na inne, mniejsze zwierzęta. Dlatego, gdy przychodzi do trawienia produktów roślinnych, koci organizm nie zawsze sprawnie potrafi sobie z nimi poradzić. Szczególnie uciążliwe dla kotów okazują się zboża, które znajdują się w niektórych karmach suchych.  Zboże służy głównie do utrzymania poszczególnych chrupek w swoim kształcie, pozwala ono po prostu spajać ze sobą pozostałe składniki karmy. 

Spożywanie przez Twojego pupila dużej ilości zboża grozi odkładaniem się w jego organizmie tkanki tłuszczowej. Ostatecznie może to prowadzić do szeregu chorób takich jak otyłość, cukrzyca czy choroby organów wewnętrznych. Dlatego właśnie należy ograniczać karmę zawierającą węglowodany. 

Chorobom spowodowanym nadmiarem węglowodanów zapobiegniesz, stosując odpowiednią dietę. Jeśli nie masz czasu lub pieniędzy, by przygotowywać swojemu zwierzakowi osobne posiłki, to bezzbożowe karmy bezzbożowe dla kotów stanowią rozsądny wybór. 

Szeroki wybór karmy dla Twojego kota

W naszym sklepie znajdziesz pełną gamę różnego rodzaju posiłków dla Twojego pupila, które pozbawione są zbóż. Co więcej, to także nie lada smakołyki, które kot pokocha od pierwszego kęsa. Wysokiej jakości karmy dla kotów przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania organizmu Twojego pupila. 

W ofercie znajduje się sucha karma bezzbożowa dla kota jak na przykład Taste of the Wild. To wysokiej jakości karma o naturalnym i zróżnicowanym składzie. Ten rodzaj pożywienia zawiera składniki dobre dla rozwoju zwierzaka w każdym wieku. Między innymi to witaminy B i C oraz kwasy Omega–6 czy Omega–3.

Znajdziesz tu także karmę mokrą w puszkach i saszetkach od firmy Dolina Noteci. To lekkostrawne pożywienie, które daje Twojemu kotu wszystkie niezbędne składniki odżywcze oraz zaspokaja naturalny instynkt łowcy. Twój czworonóg pokocha ją szczególnie za atrakcyjną strukturę oraz intensywny smak. Ponadto sprzedawane przez nas karmy oferują pełen przekrój różnego rodzaju mięs. Przez kurczaka, kaczkę czy wołowinę, aż po łososia i tuńczyka. 

Sprawdź szeroką ofertę karmy bezzbożowej i wybierz smak, który pokocha Twój zwierzak! W razie pytań i wątpliwości skontaktuj się z nami. Wspólnie pomożemy Ci dobrać pożywienie dla Twojego kota.

Pokaż więcej