Zabawki i transportery dla królików

Filtruj według

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 120,00 zł

Faza życia

Faza życia

Wielkość pupila

Wielkość pupila

Dostępność

Dostępność

Zabawki i transportery dla królików

Aktywne filtry

Szukasz zabawek dla swojego królika? Zainspiruj się bogatym asortymentem Hubun i zamów wysokiej jakości zabawki, które zapewnią optymalną aktywność i zredukują nudę. W naszej ofercie znajdziesz ciekawe zabawki dla królika z naturalnego drewna, które zadbają nie tylko o atrakcyjną rozrywkę milusińskiego, ale także o jego zęby. Wyposaż klatkę pupila w różnorodne zabawki i zadbaj o jego dobre samopoczucie!

Króliki z natury są bardzo aktywne przez cały dzień. Nieustannie szukają kryjówek i gryzą wszystko, co wpadnie im w zęby. Szczególnie ważne jest zapewnienie uszatym zwierzątkom wystarczającej aktywności i urozmaiconej rozrywki. Aby Twój pupil był odpowiednio zajęty i nie nudził się, jego domek powinien być wyposażony w różnorodne zabawki dla królika. Wysokiej jakości zabawka sprawi, że milusiński maluszek będzie bardzo szczęśliwy!

Zabawki dla królików w każdym wieku

Naturalna chęć do aktywności sprawia, że króliki zachowują sprawność fizyczną. W trakcie zabawy uszatki trenują zmysły i redukują stres. Jednym z ulubionych zajęć królików jest oczywiście gryzienie. Używają go do treningu podniebienia, pielęgnacji zębów i dziąseł oraz ścierania siekaczy.

W sklepie Hubun oferujemy zabawki dla królików w każdym wieku. Każda faza życia rządzi się swoimi prawami i potrzebami. Podczas gdy młode zwierzęta trudno jest zatrzymać w miejscu, starsze osobniki potrzebują trochę więcej odpoczynku i spokojniejszych zabaw. W naszym sklepie znajdziesz zarówno drewniane piłki, które idealnie sprawdzą się do rozrywki na wybiegu i będą motywowały do aktywności ruchowej, jak i gryzaki z naturalnego drewna, które są idealne dla starszego pokolenia.

Naturalne bezpieczeństwo

Zabawki dla królika jest niezwykle istotne dla jego prawidłowego rozwoju i dobrego samopoczucia. Bardzo ważna jest jakość ich wykonania oraz użyte materiały. Muszą być całkowicie bezpieczne dla Twojego milusińskiego uszatka. W Hubun oferujemy wysokiej jakości zabawki wykonane z naturalnego drewna. Odkryj naszą wyjątkową ofertę i zamów zabawki dopasowane do potrzeb Twojego małego przyjaciela. 

Pokaż więcej