Podłoże i trociny

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 35,00 zł

Producenci

Producenci

Rozmiar opakowania

Rozmiar opakowania

Smak

Smak

Faza życia

Faza życia

Dostępność

Dostępność

Podłoże i trociny

Aktywne filtry

SUPER BENEK - Pinio 5l

Super Pinio to ekologiczny żwirek dla kotów i innych zwierząt domowych:

10,60 zł Cena

SUPER BENEK- Pinio 10l

Super Pinio to ekologiczny żwirek dla kotów i innych zwierząt domowych:

18,00 zł Cena

Wybór odpowiedniego podłoża do klatki świnek morskich jest bardzo ważny i ma bezpośredni wpływ na komfort życia uroczych gryzoni. W Hubun oferujemy wysokiej jakości trociny, podłoża bawełniane, drewniane granulaty oraz żwirki renomowanych producentów, takich jak: Chipsi, Super Benek, Vitakraft czy Transwiór. Sprawdź naszą wyjątkową ofertę i podaruj swojemu ukochanemu pupilowi to, co najlepsze!

Jak wybrać odpowiednią ściółkę?

W klatce świnki morskiej nie może zabraknąć wygodnej ściółki. Właściwe podłoże jest najważniejszą rzeczą w jej mieszkanku. Ściółka jest produktem do zadań specjalnych – służy jako łóżko, stół w jadalni, podłoga i toaleta. Właśnie dlatego oferowane przez nas podłoża dla świnki morskiej są bezpyłowe i gwarantują wysoką chłonność. W Hubun znajdziesz również trociny dla świnki w różnych przyjemnych zapachach, aby dodatkowo umilić codzienność Twoją i Twojego puszystego przyjaciela.

Wybór właściwego podłoża zależy w głównej mierze od waszych preferencji. Trociny dla świnki morskiej są popularnym rozwiązaniem. Dobrze wchłaniają płyny i są miękkie, dzięki czemu nie powodują dyskomfortu na delikatnych łapkach świnek. Drewniany granulat ma jeszcze lepsze właściwości absorbujące. Niestety, jest dość twardy, przez co może być niekomfortowy dla zwierząt. Dobrym pomysłem jest stosowanie go jako dodatek do trocin, np. w miejscach, w których świnka załatwia swoje potrzeby najczęściej. Dobrą alternatywą dla konwencjonalnej ściółki jest także granulat kukurydziany i podłoże bawełniane. Oba warianty gwarantują dobrą chłonność, niski poziom pylenia i doskonałą neutralizację zapachów. Świetnie sprawdzą się także dla zwierząt będących alergikami. 

Wysoka jakość w parze z atrakcyjną ceną

W Hubun szczególną uwagę przykładamy do najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów. Zdrowie i bezpieczeństwo zwierząt jest dla nas najważniejsze. W naszej ofercie znajdziesz naturalne i bezpyłowe ściółki i trociny dla świnki morskiej, które skutecznie zadbają o komfort i ciepły klimat w gniazdku Twojego ukochanego przyjaciela. Odkryj pełną ofertę naszego sklepu i zamów wybrany produkt w niezwykle przystępnej cenie!

Pokaż więcej