Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł
ANIMONDA

ANIMONDA - Grancarno adult wołowina i kurczak puszka 800g

14.59 zł
smak
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 15 pkt
Kod produktu : 4017721827416
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

ANIMONDA Grancarno Adult z wołowiną i kurczakiem to idealna karma dla wszystkich dorosłych psów. Formuła wyróżnia się doborem tylko świeżych, naturalnych składników oraz eliminacją tych, które są zbędne w prawidłowej diecie psa. Psy odziedziczyły po swoich przodkach zapotrzebowanie na białko pochodzenia zwierzęcego.

Mięso wołowe (serce, wątroba, płuca) i kurczaka zawarte w karmie stanowi jego idealne źródło. Dzięki niemu jego ciało będzie zawsze w doskonałej kondycji, co zagwarantuje mi witalność i mobilność przez całe życie. Węglowodany oraz alergenny gluten zostały całkowicie usunięte z receptury, przez co sprawdzi się również dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym oraz normalnym zapotrzebowaniu energetycznym. Ta unikatowa, o zminimalizowanym składzie, karma dostarcza wszystkich niezbędnych substancji odżywczych, aby Twój pupil mógł cieszyć się doskonałym zdrowiem i świetnym samopoczuciem każdego dnia.

ZALETY:
    • Zawartość najwyższej jakości świeżego mięsa.
    • Skondensowanie składu oraz redukcja zbędnych i szkodliwych składników.
    • Kompleks witamin i minerałów gwarantujący zdrowie i sprawne działanie organów wewnętrznych.
    • Najwyższej klasy białko odgrywające budulcową rolę w organizmie psa.
    • Doskonały smak pozbawiony wspomagaczy i konserwantów.

Firma ANIMONDA tworzy swe karmy w oparciu o aktualnie wyniki badań w kwestii żywienia zwierząt, o wieloletnie doświadczenie, wiedzę jej fachowców oraz z pasji do wszystkich czworonogów. Komponuje je tylko z najlepszej jakości składników pochodzących ze sprawdzonych hodowli i upraw. Wybierz dla swojego pupila jedną z karm firmy ANIMONDA, a będzie to dla niego najlepsza nagroda.

Dawkowanie:
Waga psa  Gram na dzień
3-7 kg        210-400 g
10-18 kg     515-800 g
7-15 kg       400-700 g
20-30 kg     870-1180 g
40-45 kg     1465-1600 g

Pokaż więcej

wołowina 38% (płuca, mięso, wątroba, nerki, wymiona, serca), kurczak 30% (mięso, serca, żołądki, wątroby, szyje), węglan wapnia

Zawartość białka:11%
Zawartość tłuszczu: 8,5%
Sole mineralne: 1,8%
Włókno: 0,5%