ANIMONDA

ANIMONDA - Grancarno junior wołowina i serca indyka puszka 400g

8.41 zł
smak
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 8 pkt
Kod produktu : 4017721827287
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

ANIMONDA - Grancarno junior wołowina i serca indyka puszka 400g

Karma marki Animonda Grancarno Junior składa się wyłącznie z wyselekcjonowanych składników, do których należą serca, płuca, wątroby i mięso mięśniowe. 


ANIMONDA Grancarno Junior z wołowiną i serca indyka to mokra karma dedykowana wszystkim szczeniętom. Młody pies w swoich potrzebach żywieniowych niewiele różni się od swoich starszych kolegów.


Wymaga natomiast dodatkowej porcji energii, która pozwoli mu szczęśliwie przejść przez etap dojrzewania, dlatego karma ta to połączenie najwyższej jakości mięsa wołowego i indyczych serc. Białko pochodzenia zwierzęcego zapewni Twojemu pupilowi prawidłowy rozrost narządów wewnętrznych, dostosowany do tempa wzrostu jego ciała i szkieletu kostnego. Będzie gwarancją zdrowych stawów i zębów, a drogocenne witaminy wesprą naturalną odporność, dzięki czemu Twój pies będzie mógł cieszyć się doskonałym samopoczuciem przez całe swe życie. Połączenie naturalnych składników tworzy doskonały smak i pełnowartościowy posiłek, który będzie świetnym dodatkiem w momencie odstawienia od mleka matki.

ZALETY:
    • Dba o prawidłowy rozwój szczeniąt.
    • Redukuje ryzyko występowania alergii pokarmowej i skórnej.
    • Gwarantuje zdrowy, naturalny posiłek.
    • Dostarcza wszystkich niezbędnych składników.
    • Bogate źródło najwyższej jakości białka.
    • Zapewnia odpowiedni poziom kalorii.
    • Wspiera kości, zęby i stawy.

Firma ANIMONDA komponuje swe receptury tylko na bazie naturalnych składników, które są gwarancją doskonałego zdrowia. Pozyskuje je z najlepszych hodowli wyróżniających się niemiecką jakością i dbałością o najdrobniejszy szczegół. Łączy ich wspólna pasja do zwierząt i troska o ich szczęście. Ich głównym celem od lat jest zapewnić Twojemu pupilowi najwyższą jakość życia. 

Pokaż więcej

wołowina (54 %), serca indycze (14 %), węglan wapnia, olej z łososia (0,2 %).

białko 11%, tłuszcz 8%, włókno surowe 0,5%, popiół surowy 2%, wilgotność 77%