ANIMONDA

ANIMONDA - Vom Feinsten Adult serca indycze dla kota 100g

4.35 zł
smak
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 4 pkt
Kod produktu : 4017721834384
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

ANIMONDA - Vom Feinsten Adult serca indycze dla kota 100g

Karma mokra dla dorosłych kotów, bez zbóż i glutenu*, do 65% zawartości mięsa, z naturalną tauryną, nie zawiera sztucznych dodatków ani soi, optymalna ilość składników odżywczych.Animonda vom Feinsten Adult to obietnica pysznego, zdrowego oraz zbilansowanego żywienia na najwyższym poziomie przeznaczonego dla dorosłych kotów w wieku od 1 do 6 lat. Karma występuje w wielu smakach, które można mieszać i zamieniać, aby zaspokoić kocie podniebienie.


Każda tacka zawiera 100g pysznego pasztetu, w którego skład wchodzi wysokiej jakości mięso oraz wszystkie niezbędne składniki odżywcze, których potrzebuje dorosły kot. Dodatkowo, każda szalka jest bogata w taurynę, która w kociej diecie odpowiada za prawidłową pracę serca.


Animonda vom Feinsten Adult to zbilansowana karma mokra dla dorosłych kotów. Karma produkowana jest wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych rodzajów mięs najwyższej jakości. Receptura nie zawiera źródeł węglowodanów, co sprawia, że karma może być podawana kotom wrażliwym na niektóre składniki pokarmowe lub kotom nietrawiącym zbóż. Wysoki udział mięsa zaopatruje Twojego ulubieńca w odpowiednią ilość białka, które jest dokładnie tym, czego Twój kot najbardziej potrzebuje i jest w stanie najlepiej przyswoić. Naturalna tauryna wspiera przede wszystkim wzrok i zdrowie serca. Każdy z wariantów (za wyjątkiem Drób z makaronem) jest wolny od soi, zbóż i składników GMO. Zrezygnowano także z dodatku wszelkiego rodzaju sztucznych barwników, konserwantów i aromatów.

Animonda vom Feinsten w skrócie:
    • Wysokiej jakości karma mokra dla dorosłych kotów
    • Idealna dla kotów nietrawiących zbóż lub wrażliwych na pokarm
    • Wysoki udział mięsa: dostarcza ważnych białek, dla prawidłowego odżywiania
    • Bez zbóż i glutenu*: lekkostrawna i dobrze przyswajalna (* wyjątek: wariant Drób z makaronem zawiera 4% makaronu)
    • Zbilansowany profil żywieniowy: dostarcza wszystkich ważnych białek, witamin i składników mineralnych, które są niezbędne dla zdrowia Twojego kota
    • Z naturalną tauryną: wzmacnia wzrok i serce, jest istotnym składnikiem dla kotów
    • Naturalna i prawdziwa: wolna od sztucznych barwników, aromatów i konserwantów, bez soi, zbóż i składników GMO


Animonda to niemiecki producent przede wszystkim mokrych karm dla psów i kotów. Dostępne są różne gramatury zamknięte w poręcznych saszetkach, tackach lub puszkach. Cechami wyróżniającymi firmę Animonda są wysoka jakość oraz przystępna cena.

Pokaż więcej

65% mięsa i produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego (wołowina, drób, wieprzowina, 8% serc indyczych), składniki mineralne
Dodatki dietetyczne:
witamina D3 (200 j.m./kg), jod (0,1 mg/kg), miedź (1 mg/kg), mangan (1,4 mg/kg), cynk (11,4 mg/kg)

Białko11,0%Tłuszcz5,0%Włókno0,3%Sole mineralne1,6%Wilgotność81,0%