Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł
Aquael

AQUAEL - Filtr zewnętrzny ultra 900 akwarium max 1000l/h

546.74 zł
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 547 pkt
Kod produktu : 5905546314268
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

AQUAEL ULTRA to nowoczesne filtry akwariowe przeznaczone do średnich i dużych zbiorników.

Zintegrowany zawór odcinający weze zapewnia wygodę obsługi i czyszczenia. Skuteczny mechanizm samoczynnego zalewania gwarantuje łatwość i wygodę uruchomienia filtra. Nowoczesny, energooszczędny silnik zapewnia stabilny przepływ wody przez media filtracyjne, cicha prace oraz niższe rachunki za energie elektryczna.
DANE TECHNICZNE :
    • Pojemność filtra 11L
    • Liczba koszy 3sztuki o pojemności 1,9L
    • Maksymalna wydajność 1000l/h
    • Zużycie energii 12,9W
    • Maksymalna wysokość podnoszenia 160cm
    • Średnica węży 16/22
    • Do zbiornika 50-200L
      
    1. Wygodny system zaworów odcinających
    2. Mechanizm samoczynnego zalewania
    3. Bioceramika
    4. Wata
    5. Gąbka
    6. Pojemnik filtra 11L
    7. Pojemność koszy to 1,9L

ULTRA FILTR to linia nowoczesnych filtrów akwariowych przeznaczonych do średnich i dużych zbiorników. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom zapewniają komfort użytkowania oraz idealną czystość wody w akwarium. Świetnie sprawdzają się w każdym rodzaju zbiornika słodkowodnego (akwarium ogólne, roślinne, naturalne, biotopowe).

Wygoda obsługi – duża ilość wkładów filtracyjnych i przemyślana konstrukcja filtra sprawiają, że nie wymaga on częstego czyszczenia. Zintegrowany zawór odcinający węże zapewnia komfort obsługi i konserwacji. Skuteczny mechanizm samoczynnego zalewania (za pomocą jednego ruchu dźwigni wbudowanej w pokrywę) gwarantuje łatwość i wygodę uruchomienia filtra.

Doskonała wydajność – szybki przepływ wody przez filtr (do 1000-1400 l/h) i duża pojemność filtra (11-16 l) w połączeniu z wysoką jakością zastosowanych wkładów filtracyjnych pozwala na uzyskanie wyjątkowo wydajnej filtracji wody nawet w akwarium o pojemności 500 l. Umożliwia to stworzenie doskonałych warunków do hodowli zwierząt i roślin akwariowych. W filtrze można stosować dowolne wkłady filtracyjne (biologiczne, mechaniczne i chemiczne). Regulacja wydajności daje możliwość łatwego dostosowania przepływu do potrzeb każdego akwarium.
Oszczędność energii elektrycznej – nowoczesny, energooszczędny silnik ULTRA FILTR zapewnia stabilny przepływ wody przez media filtracyjne oraz niższe rachunki za energię elektryczną. Zużycie energii elektrycznej to zaledwie 12,9-14,8 W!

Wyjątkowo cicha praca – ceramiczna, amortyzowana oś wirnika oraz unikalna budowa pompy wynikająca z 35-letniego doświadczenia producenta sprawiają, że praca filtra jest praktycznie niesłyszalna. Dzięki temu filtr może być eksploatowany w dowolnym pomieszczeniu, także w biurze lub sypialni.

Produkt polski – ULTRA FILTR został zaprojektowany przez doświadczony zespół polskich konstruktorów i jest produkowany w kraju w zakładzie w Suwałkach. Stanowi to gwarancję jakości jego wykonania oraz zapewnienia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego z pełną dostępnością materiałów eksploatacyjnych (media filtracyjne, wirniki, uszczelki) i części zamiennych.

Pokaż więcej