Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł
catit

CATIT - Miska z pojemnikiem a karmę Multi Feeder

33.77 zł
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 34 pkt
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

Podajniki do karmy Catit zachęcają kota do podjęcia wysiłku zdobycia jedzenia. Stymulują naturalne i kontrolowane przez pupila pożywianie się, które zapobiega przejadaniu.
W naszym sklepie znajdziesz akcesoria przeznaczone do podawania żywności i fontanny wodne, które na zawsze odmienią życie Twoje i Twojego kota.
 

Miska z pojemnikiem na karmę Catit Senses 2.0 Multi Feeder od Hagen to innowacyjny gadżet, który łączy w sobie elegancką prostotę z funkcjonalnością.

Umieść suche jedzenie w środkowym pojemniczku i obserwuj, jak Twój kot próbuje je wydostać. Otwór na pokarm, do którego kociak może wsunąć łapkę w celu zdobycia smakołyków, pobudza naturalny instynkty łowiecki.

Dzięki rozwiązaniu zastosowanemu przez Hagen, Twój pupil będzie jadł wolniej i spokojniej, a szansa na przejadanie się widocznie się zmniejszy.

Inną wyjątkową cechą miski Catit Senses 2.0 Multi Feeder jest możliwość umieszczenia w jej wnętrzu dodatkowej karmy. Pozwoli to na szybkie i wygodne dopełnianie miseczki Twojego kota.

Frajda, jaka płynie ze zdobywania jedzenia, sprawi, że Twój pupil nie będzie już nigdy znudzony spożywaniem pokarmu, przestanie się objadać i znajdzie więcej chęci do aktywności.

Catit Senses 2.0 Multi Feeder łączy w sobie trzy funkcje:
    • miseczki na karmę; 
    • pojemnika na zapasowe pożywienie; 
    • zabawki. 

Czyszczenie miski Catit Senses 2.0 Multi Feeder jest bardzo proste. Wystarczy ją rozłożyć i przetrzeć wilgotną ścierką lub użyć łagodnego środka myjącego, a następnie dokładnie opłukać. 

Pokaż więcej