CHABA

CHABA - Smycz regulowana NATURE granatowa 2,6m x 1,6cm M

39.19 zł
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 39 pkt
Kod produktu : 5905133652247
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

CHABA - Smycz regulowana NATURE granatowa 2,6m x 1,6cm M

Właściciele psów doskonale wiedzą, że każdy dzień może stać się nową ekscytującą przygodą, wszak czworonogi to stworzenia niezwykle ciekawskie i kreatywne, a czasami potrafią nas zaskoczyć nawet po kilku latach wspólnego życia.

Dlatego jednym z najważniejszych akcesoriów, jakim powinien dysponować właściciel psiaka jest smycz regulowana – najbardziej uniwersalna i przydatna ze wszystkich smyczy.

Najnowsza odsłona tego produktu zachwyci każdego, kto docenia naturalne, ekologiczne produkty, a jednocześnie nie chce rezygnować z najwyższej jakości i trwałości.

Smycz regulowana Chaba Nature uszyta została z naturalnej, miękkiej, ekologicznej bawełny. Nie powoduje ona

uczuleń, a także jest odporna na szarpnięcia.


Konstrukcja splotów i sprytnie schowane zakończenia materiału gwarantują komfort użytkowania, który doceni zarówno futrzak, jaki jego właściciel. Elementy plastikowe i metalowe wykonane zostały z dbałością o każdy detal, są one zabezpieczone przed korodowaniem, a ich konstrukcja zapewnia długowieczność użytkowania.


Smycz regulowana przydaje się zawsze wtedy, kiedy potrzebna jest szybka zmiana długości smyczy – kiedy wybieramy się na spacer i nie chcemy ograniczać psiakowi swobody, ale równocześnie wiemy, że może zajść potrzeba nagłego, szybkiego skrócenia smyczy – dzieje się tak szczególnie, kiedy mieszkamy w mieście i podczas spaceru mijamy ruchliwe ulice, tłumne miejsca czy nagle wkraczamy do parku pełnego innych psów, których jeszcze nie znamy.

Smycz taka jest niezbędna, jeżeli nasz czworonóg jest energiczny bądź mocno zestresowany i źle reaguje na często manipulacje w obrębie ciała. Błyskawiczna zmiana długości smyczy jest możliwa dzięki temu, że wzdłuż taśmy umiejscowione są metalowe kółka, zaś na obu jej końcach znajdują się karabińczyki. Jeśli zapniemy karabińczyk na którymś z kółek albo przepniemy go z jednego kółka na inne, natychmiast uzyskujemy smycz innej, odpowiedniej do naszych potrzeb długości.

Smycz wyposażona jest także w specjalny uchwyt, za który można wygodnie złapać, gdy korzystamy z maksymalnej rozciągłości, zaś gdy przypinamy karabińczyk do dowolnego kółka, uchwyt tworzy się samoistnie.

  • Smycz regulowana może być też wykorzystywana do prowadzenia dwóch psów jednocześnie – wystarczy przymocować karabińczyki z obu stron do dwóch obroży, a o środkowe kółko zaczepić dodatkową, pojedynczą smycz.

Smycz regulowana Chaba Nature występuje w czterech wyrazistych wersjach kolorystycznych (czerwonej, niebieskiej, białej i trójkolorowej) i dostępna jest w czterech szerokościach taśmy, co pozwala na dobranie najodpowiedniejszej smyczy dla każdego pupila.

Smycze regulowane Chaba Nature w 100% są tworzone w Polsce, w naszym firmowym parku maszynowym. Nad projektem i procesem produkcji czuwają doświadczeni eksperci w zakresie psiej wygody.

Pokaż więcej