Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł
dermapharm

DR SEIDEL - Mr Smell Sofa i Dywan preparat do usuwania zapachu moczu 500ml

33.19 zł
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 33 pkt
Kod produktu : 5901742100223
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

Skoncentrowany preparat przeznaczony do usuwania nieprzyjemnego zapachu moczu kotów w różnym wieku z dowolnych powierzchni twardych i miękkich.

Mr Smell to skoncentrowany preparat stworzony w innowacyjnej technologii bioenzymatycznej. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na osiągnięcie doskonałej skuteczności. Jego głównym zadaniem jest eliminacja kwasu moczowego – substancji odpowiadającej za nieprzyjemne zapachy. Produkt poradzi sobie zarówno ze świeżymi, jak i bardzo starymi plamami na dywanach, meblach oraz innych powierzchniach wyposażenia domowego.

Największe zalety produktu to:
Nowoczesna receptura, pozwalająca wyeliminować kwas moczowy. 
Renomowana marka, dbająca o bezpieczeństwo produktów. 
Formuła dostosowana do dywanów, tapicerek i innych miękkich mebli. 


Sposób użycia:
Przed pierwszym użyciem preparatu należy sprawdzić trwałość koloru na powierzchni w mało widocznym miejscu. Usunąć widoczne zanieczyszczenia. Spryskać zabrudzone miejsce zwracając uwagę, aby preparat dokładnie pokrył również brzegi plamy. Pozostawić na kilka minut, a następnie przetrzeć wilgotną szmatką lub gąbka w celu usunięcia pozostałości zanieczyszczeń. W razie potrzeby czynność powtórzyć. W przypadku starych plam preparat należy zostawić na kilka godzin, zabezpieczając folią przed wyschnięciem.

Pokaż więcej

Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, PEG/PPG-27/30, Copolymer, Copolymer-3, Enzymes, Nonoxynol-9, Parfum, Sodium Benoate.