Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł
KONG

KONG - Dental z liną M

80.19 zł
rozmiar
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 80 pkt
Kod produktu : 035585121215
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

KONG Zabawka dental lina m

Zabawka dla psa Kong Dental stworzona została dla zapewnienia Twojemu psu odpowiedniej ochrony jamy ustnej.

Zabawka wykonana została z naturalnego, bardzo elastycznego naturalnego kauczuku (w naturalnym kauczuku nie występują sztuczne i niebezpieczne dla zdrowia psa substancje). Przez środek przeciągnięta jest dodatkowa nylonowa lina.

Lina pozwala na praktyczne pochwycenie zabawki, przenoszenie jej na większe odległości, dodatkowo pozwala właścicielowi na wygodne rzucanie zabawką.
Kauczuk dzięki właściwościom elastycznym odbija się od każdej powierzchni, zmuszając psa do pogoni w bardzo różnych kierunkach za rzuconą zabawką.

Rowki znajdujące się na powierzchni zabawki pozwalają na minimalizowanie kamienia nazębnego, dodatkowo delikatnie oczyszczają zęby z resztek jedzenia.
Gryzienie jest naturalnym psim odruchem, gwarantuje zwierzęciu rozładowanie nagromadzonych emocji. Warto więc wybierać zabawki, które zapewnią psu doskonałą zabawę i najwyższą jakość produktów.

U zwierząt z zaburzeniami lękowymi, problemami z socjalizacją gryzienie wpływa na rozładowanie frustracji czy strachu. Zapewnia odpowiednią dozę zmęczenia, które często przekłada się na wyciszenie.

Pamiętaj, nie ma zabawek niezniszczalnych!

Ważne jest właściwe dobranie zabawki do charakteru i temperamentu psa.
Każda zabawa powinna odbywać się pod kontrolą opiekuna, w chwili stwierdzenia uszkodzenia zabawki należy ją bezzwłocznie odebrać psu.

Rozmiar M.

Pokaż więcej