Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł lub darmowa dostawa FedEx powyżej 249 pln ❤️
KONG

KONG - Zabawka dotz circle L

53.35 zł
Ilość
-
+
U Ciebie już jutro
Zamów w ciągu:
Kod produktu : 35585401034
Produkt w magazynieProdukt w magazynie
Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24h Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24h
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa od 4,99 zł przy zakupach powyżej 75 zł

KONG - Zabawka dotz circle L

Zabawka KONG DOTZ dla psów, które uwielbiają żucie. Warstwowe wypustki czyszczą zęby i dziąsła, natomiast nieprzewidywalność odbicia piłki zapewnia długą zabawę pupilowi. Z piszczałką w środku. 

KONG Dotz Circle
Kong Dotz Ring zapewni dużo zabawy Twojemu psu.

Dzięki różnorodnym teksturom, zabawka kusi i zachęca psy uwielbiające żucie. Nieprzewidywalne odbicie zabawki tworzy podekscytowanie psa a wypustki znajdujące się na zabawce czyszczą zęby i dziąsła.


FUNKCJE: zastosowana tekstura zapewnia ciekawą zabawę i zachęca do żucia, pozwala utrzymać czyste zęby i zdrowe dziąsła; nieprzewidywalny kierunek odbicia się od powierzchni powoduje dodatkową ekscytację u psa; wbudowana piszczka zachęca do długiej zabawy
ZALETY: ciekawa kolorystyka i wydawanie dźwięków zachęca do zabawy, wykonane z kauczuku
KORZYŚCI: łagodzenie bólu ząbkowania, łagodzenie stresu, stymulacja umysłowa, zapewnia rozrywkę podczas samotności, transportu, zabawy w plenerze


Kong jest marką dedykowaną rozrywce i zabawie psów, powstała ze skłonności psów do gryzienia czegokolwiek: mebli, butów itp. Dzięki gumowym zabawkom Kong można zapobiec obgryzaniu przez psa rzeczy, które nie są do tego przeznaczone. Zabawki te są niezniszczalne, nietoksyczne, nie mogą zostać połknięte i mają na celu zaspokojenie potrzeb psa do polowania, chwytania i gryzienia.

Zabawka KONG - Dotz circle jest odpowiednia dla psów w każdym wieku - zarówno dla szczeniąt jak i psów dorosłych. Jest to zabawka, która zapewni psu zajęcie na wiele godzin. Idealna w okresie wzrostu zwierzaka oraz podczas wymiany zębów, gdy potrzeba gryzienia u szczeniąt znacznie wzrasta.

Pokaż więcej