Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł
KONG

KONG - Zabawka extreme czarna M

49.49 zł
rozmiar
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 49 pkt
Kod produktu : 035585111148
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni


Zabawka typu Kong w wersji EXTREME ma kształt bałwanka, wewnątrz znajduje się wolna przestrzeń otwierająca się dwoma otworami, większym aby ułatwić umieszczanie smakołyków w jej wnętrzu oraz mniejszym aby język psa nie utknął wewnątrz na skutek zassania, ale także po to by wydobywający się aromat smakołyków stymulował zwierzę do eksploracji zabawki.

Zalety interaktywnej zabawki Kong Extreme:
    • zabawka przeznaczona dla psów z pełnym stałym uzębieniem, w wieku powyżej 7 miesięcy, o bardzo silnych szczękach, posiadających tendencje do niszczenia zabawek
    • wykonana z kauczuku
    • super wytrzymała
    • Kong Extreme produkowany jest w kolorze czarnym
    • występuje w wielu rozmiarach
    • efektywne wsparcie w terapii leku separacyjnego
    • zapewnia absorbujące zajęcie dla psa ze smakowitym motywatorem
    • wyprodukowano w USA

KONG Extreme to najtrwalsza wersja naszej oryginalnej zabawki KONG. Bardzo mocna, niezwykle trwała, czarna mieszanka gumy jest zalecana do najmocniejszych żuchw.

Idealny do nadziewania smakołykami KONG
Pomaga zmniejszyć znudzenie i lęk separacyjny
Nieprzewidywalne odbicia, dzięki nieregularnym kształtom
Polecane na całym świecie przez weterynarzy, trenerów i miłośników psów
Wykonane w USA 

Szczególnie wytrzymała zabawka dla psa z naturalnego kauczuku, stworzona specjalnie dla  dużych psów z silnym uzębieniem, nieprzewidywalnie skacze co zachęca do zabawy, można napełnić przysmakami.  

Państwa pies pokonał już wszystkie zabawki? W KONGU Extreme znajdzie równego przeciwnika. Chodzi o najwytrzymalszy wariant ulubionego KONGA, który dostarczy zabawy gryzienia nawet dużym czworonogom.

KONG Extreme składa się w 100 procentach z kauczuku naturalnego i ma przyjemną strukturę, dzięki której pies z przyjemnością będzie mógły obgryzać go z każdej strony. Zabawka skacze i podskakuje nieobliczalnie podczas zabawy, co uwalnia instynkt łowczy i wyzwala chęć zabawy u zwierzęcia.

KONG Extreme stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny, jeśli wypełni się go odpowiednimi przysmakami, na przykład małymi kosteczkami do żucia i chrupania, które pies może spałaszować jako nagrodę po udanym "polowaniu". Napełnienie smakołykami jest bardzo proste, ponieważ wsypuje się je przez dziurkę w zabawce. W porównaniu do innych zabawek KONG Extreme zapewni zabawę zębami i łapami na długi czas. Gumopodobny materiał jest wyjątkowo wytrzymały i dzięki temu nie rozpada się na części po krótkim czasie. Zabawkę mogą Państwo wykorzystać do aportowania lub po prostu pozostawić ją psu do zabawy, z pewnością szybko się nie znudzi. 

Jak pozostałe Kongi, tak i Kong Extreme jest dostępny w różnych wariantach, które nadają się dla poszczególnych ras i wielkości psów.

Uwaga:
Żadna zabawka nie jest niezniszczalna. Zawsze pilnuj swojego pupila podczas zabawy, niezależnie od rodzaju używanej zabawki. Regularnie sprawdzaj jej stan i wymień ją na nową, jeżeli zauważysz uszkodzenia lub brakujące elementy, ponieważ mogą one doprowadzić do zranienia zwierzęcia.

Pokaż więcej