Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł
MIMIKO

MIMIKO - Mata węchowa edukacyjna różowy błękitny granatowy L

69.48 zł
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 69 pkt
Kod produktu : 5903949850666
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

Mata węchowa MIMIKO Pets to  świetna forma rozrywki dla Twojego pupila.

Mata węchowa MIMIKO Pets to fantastyczna zabawka edukacyjna. Mata węchowa świetnie rozwiązuje wiele problemów behawioralnych u zwierzaków takie jak: stres związany z samotnym zostawaniem w domu, zaburzenia odżywiania tj: zbyt szybkie spożywanie pokarmu, brak zainteresowania jedzeniem, stres podczas jedzenia.

Maty węchowe maja niezliczenie wiele zalet:

Rozładowanie nadmiaru energii i emocji psa.
Węszenie może zająć psa na długo i zmęczy go jak długi spacer.
Pies dzięki korzystaniu z maty węchowej zwiększa swoją pewność siebie, poprzez dobrze wykonane zadanie jakim jest wywęszenie jedzenia.
Mata może spowodować, że dla psa niejadka jedzenie stanie się dużo bardziej interesujące. Natomiast dla psa, który je zbyt łapczywie, mata stanie się fantastyczną przeszkodą w pochłanianiu ogromnych ilości pokarmu naraz. Wpłynie to bardzo pozytywnie na trawienie, a co za tym idzie zdrowie Twojego zwierzaka.


Bezpieczny materiał:
Użyte przez nas materiały do produkcji mat węchowych posiadają certyfikat OEKO-TEX. Dzięki badaniom, które przeprowadzane są w laboratoriach na całym świecie wszystkie certyfikowane produkty są wolne od środków wpływających niekorzystnie na zdrowie ludzi i zwierząt (m.in. formaldehydów, pestycydów czy substancji, które mogą być przyczyną wywoływania alergii). Ocenie podlegają również takie czynniki jak zapachy obce czy odporność na pot i ślinę. Etykiety standardu najwyższej jakości Oeko-Tex można zauważyć m.in. na pościelach, kołdrach, poduszkach oraz bieliźnie pościelowej i dziecięcej.

large L

Wymiary: 45cm x 30cm
Materiał podstawy: guma
Wymiar podstawy: 33cm x 21cm
Materiał warstwy wierzchniej: polar
Waga: 1kg

Pokaż więcej