Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł
OVER ZOO

OVER ZOO - Obroża bio protecto plus 35cm mały pies

11.49 zł
rozmiar
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 10 pkt
Kod produktu : 5903293701232
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

Pielęgnacyjno-ochronna obroża z naturalnymi olejkami eterycznymi.
Over Zoo Obroża BIO Protecto Plus dla małych psów do 10kg 35cm
Obroża ochronna z olejkami eterycznymi dla psów małych ras

Podstawowe cechy produktu:
Identyfikacja pieska
Pro zdrowotny wpływ
Zawiera olejki eteryczne pielęgnują sierść i skórę
Odstrasza owady przez 2 miesiące
Długość obroży: 35 centymetrów.

Obroża dla psów z naturalnymi olejkami eterycznymi – dla małych psów. Obroża tworzy naturalna bariera przeciwko:pchłom, kleszczom, komarom i muchom.
Dodatkowo dzięki odpowiednim olejkom dba o sierść i skórę.

Olejek cedrowy posiada właściwości ochronne, nawilżające i odżywcze, a także wzmacnia sierść i sprawia że nie linieje tak bardzo!. Olejek eukaliptusowy i cytrynowy działają oczyszczająco i odświeżająco to kojący i miły zapach dla ciebie i Twojego psa. Zaś olejek miętowy zapobiegnie nadmiernemu przetłuszczaniu się skóry. Wszytskie te olejki mają jedną cechę wspólną – doskonale i skutecznie odstraszają wszelkie pasożyty latające i skaczące. Dzięki stopniowemu uwalnianiu składników obroża wykazuje swoje właściwości do 2 miesięcy.

Czy wiesz, że właściwości zdrowotne olejków eteryczne znane są od stuleci? Teraz i psy mogą skorzystać na ich zdrowotnych właściwościach.

Najważniejszą cechą obroży nasączonej olejkami jest fakt, że drażni i skutecznie odstrasza wszelkiego rodzaju owady. Zapach stopniowo uwalnia się z obroży przez kolejne 2 miesiące, dzięki czemuszczeniak przez ten czas jest skutecznie chroniony.

Stosowanie:
Po wyjęciu obroży z torebki należy kilkakrotnie naciągnąć pasek. Długość obroży dostosować do obwodu szyi zwierzęcia i założyć. Nadmiar paska odciąć.

Przeciwwskazania: nie zakładać obroży kotom ani szczeniakom poniżej 9 tygodnia życia!ie stosować w przypadku nadwrażliwości na którąkolwiek substancję czynną. Podczas pierwszego użycia zaleca się obserwować zwierzę przez kilka dni. W przypadku zaobserwowania objawów mogących świadczyć o nadwrażliwości na substancje czynne (zmiany skórne, świąd lub inne niepokojące objawy) zaprzestać stosowania obroży.

Pokaż więcej