Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 99 zł
OVER ZOO

OVER ZOO - Obroża bio protecto plus dla kociąt 35cm

13.29 zł
Ilość
-
+
Za ten produkt otrzymasz 13 pkt
Kod produktu : 5903293701249
Dostępny Dostępny
Szybka wysyłka Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
Dostawa 2-3 dni Dostawa 2-3 dni

Pielęgnacyjno-ochronna obroża dla kociąt z naturalnymi olejkami eterycznymi.
Over Zoo Obroża BIO Protecto Plus dla kociąt 35cm
Obroża dla kociąt odstraszająca owady o właściwościach zdrowotnych

Podstawowe cechy produktu:
Identyfikacja kociaka
Pro zdrowotny wpływ na kociaka
Dla młodych mruczków powyżej 3 miesiąca życia
Zawiera olejki eteryczne pielęgnują sierść i skórę
Odstrasza owady przez 2 miesiące
Długość obroży: 35 centymetrów.

Obroża dla kotów z naturalnymi olejkami eterycznymi, dla kociąt powyżej 3 miesiąca życia. To naturalna bariera przeciwko:pcheł, kleszczom, komarom i muchom.

Pielęgnacyjno-ochronna obroża dla kociąt z naturalnymi olejkami eterycznymi. Zawiera olejek cedrowy, który posiada właściwości ochronne, nawilżające i odżywcze. Wzmacnia sierść, czyni ją bardziej nawilżoną a przez to i lśniącą. Olejek ten również zapobiega przed nadmiernym linieniem.
Drugi olejek w obroży dla kociąt to olejek geraniowy – który działa oczyszczająco, spowalnia procesy starzenia się skóry, chroni przed zanieczyszczeniami.

Najważniejszą cechą obroży nasączonej olejkami jest fakt, że drażni i skutecznie odstrasza wszelkiego rodzaju owady. Zapach stopniowo uwalnia się z obroży przez kolejne 2 miesiące, dzięki czemu kociak przez ten czas jest skutecznie chroniony.

Stosowanie:
Po wyjęciu obroży z torebki należy kilkakrotnie naciągnąć pasek. Długość obroży dostosować do obwodu szyi zwierzęcia i założyć. Nadmiar paska odciąć.

Przeciwwskazania: nie zakładać obroży młodym kotom do 3 miesiąca życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którąkolwiek substancję czynną. Podczas pierwszego użycia zaleca się obserwować zwierzę przez kilka dni. W przypadku zaobserwowania objawów mogących świadczyć o nadwrażliwości na substancje czynne (zmiany skórne, świąd lub inne niepokojące objawy) zaprzestać stosowania obroży.

Pokaż więcej