Produkty Bozita w sklepie hubun.pl

Twój pies potrzebuje tego by być zdrowym i szczęśliwym. Nam również będzie się lepiej żyło dzięki temu. Zadbaj zatem o to by dostawał wszystko co najlepsze od Ciebie. A to wszystko zamknięte jest w opakowaniach karm firmy Bozita. 

Psy i koty są nam bardzo bliskie. Wielu właścicieli uważa te stworzenia za najlepszych przyjaciół. Dzięki stylowi życia jaki prowadzą nasze pupile mogą się w pełni cieszyć życiem. Karma Bozita jest tworzona z miłości do zwierząt. Produkcja firmy znajduje się w sercu szwedzkiej wsi. Szwecja znana jest z różnorodnego środowiska naturalnego oraz krystalicznych wód i powietrza. Szacunek do zwierząt i środowiska naturalnego to powód, dla którego starannie firma dobiera składniki. Składniki, które są wykorzystywane do produkcji mają najwyższą jakość. 

O firmie - trochę historii

Bozita to niewielka firma, która utworzona została w mieście Vargarda. Istnieje od 1903 roku. Produkcja wyróżnia się tym, że jej proces jest bardzo prosty i naturalny. 

Pewnego dnia młodzieniec Aaron Hayman pochodzący z Gothenburga postanowił stworzyć karmę idealną dla psów i kotów. Miał on wiedzę na temat parowej owsianki, by zagospodarować odpady i stworzył swój przepis. Ujrzała ona światło dzienne właśnie w 1903 roku. Karma ta była stworzona dla psów Vargarda Dog Flour. Dzisiaj Doggi AB są największym producentem karmy dla zwierząt domowych w Szwecji oraz cieszą się stuletnimi tradycjami wytwarzania karmy. Firma zatrudnia ok. 160 pracowników, a ich obroty roczne są na poziomie ok. 520 milionów koron. 

Gwarancja smaku

Firma Bozita bardzo ceni sobie jakość i bezpieczeństwo produktów. Równie ważny jest dla nich smak karmy. Posiłki, które przygotowują nie tylko mają dostarczyć organizmowi zwierzęcia potrzebnych mu wartości, ale również smakować. Jedzenie powinno być przyjemnością również dla zwierząt. Firma ceni sobie opinie właścicieli pupili, którzy próbowali karmę Bozita. Jest dla nich bardzo istotna. Właśnie dlatego jest gwarancja, dzięki której można uzyskać zwrot kosztów. Jeśli właściciel zgłosi, że np. psu nie smakowąła karma - otrzymuję pieniądze z powrotem. 

Firma “staje na głowie” by sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów, dlatego zadowolenie jest dla nich priorytetowe i każdą uwagę biorą sobie do serca. To jest dowód na rzetelność i ambicję firmy Bozita. 

Produkcja

Prócz tego, że karmy są stworzone z wyselekcjonowanych składników, które tworzą niesamowity smak oraz aromat, zespół Bozita dba o to by ten smak był zamknięty w odpowiednim opakowaniu. Opakowania są przyjazne klimatowi. Mokre karmy dla psów i kotów są zamknięte w kartonikach, które mają bardzo dużo atutów. Są przyjazne dla naszego środowiska oraz dla zwierząt. Można je trzymać w lodówce i łatwo utrzymać świeżość karmy, są wygodne w podawaniu i dawkowaniu.