Produkty Acana w sklepie hubun.pl

Acana to producent, który jest pionierem wśród karm ekologicznych dla psów i kotów. Firma istnieje już 17 lat i była pierwsza jeśli chodzi o wprowadzenie nowego modelu żywienia. Ów model polegał na przygotowaniu dań składających się ze świeżych składników mięsnych, bez produktów glutenowych. Koncepcja ta ma odzwierciedlić naturalną dietę drapieżników jakimi są kot i pies.  

Produkty Acany 

Acana jest producentem, który szczyci się naturalnymi składnikami, które pozyskiwane są z ekologicznych źródeł. Firma zatem dba o ekologię i o klientów. Ich wyroby takie jak drób, pochodzą od kur z wolnego wybiegu. Mięso czerwone jest z od “szczęśliwych krów”, które były wypasane na trawie. Ryby zaś poławiane są tylko z naturalnego środowiska z wód czystych i krystalicznych. Warzywa i owoce, które są składnikami karm są wolne od pestycydów i GMO. Jest tak dzięki współpracy jakie zawiązała firma Acana z firmami z tradycyjnymi farmami. Właśnie od nich skupowane są składniki, które tworzą karmy Acana.

Sposób przygotowania karm również zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ został wielokrotnie nagrodzony przez kanadyjską kuchnię Champion Food. Acana jest też przede wszystkim smaczna, a Twój zwierzak będzie się nią zajadał jak szalony. W sklepie internetowym Hubun.pl znajdą Pańswto karmy Acany w atrakcyjnej cenie, ze sprawdzonym składem. Podając ją masz pewność, że podajesz swojemu pupilowi wszystko co najlepsze. Kot na pewno odwdzięczy się kojącym mruczeniem za posiłek, a pies radosnym merdaniem ogona. 

Wszystkie karmy tej firmy posiadają atest zdatnych do spożycia przez ludzi tzw. Human Grade. Produkty tej firmy często wygrywają w różnych rankingach, a jak wiemy konkurencja nie śpi i jest bardzo mocna. Wybór jest również ogromny, dlatego doceniona firma Acana jest wyjątkowa na rynku zoologicznym. 

Przede wszystkim Acana to karmy, które uwzględniają wszystkie potrzeby żywieniowe zwierząt domowych. Prócz tradycyjnego podziału na wiek i wielkość zostały też uwzględnione preferencje smakowe. Każdy właściciel znajdzie odpowiednią karmę dla swojego pupila. Są karmy dla szczeniaków, psów dorosłych i seniorów, tak samo dla różnego wieku kotów. 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz