Produkty Wiejska Zagroda w sklepie hubun.pl

Wiejska Zagroda to polska firma, która powstała w naszym kraju z miłości do zwierząt. Każda osoba z zespołu Wiejskiej Zagrody posiada psiaka i dla każdego z nich priorytetem jest jego zdrowie i ogólne dobro. Właśnie w ten sposób powstała marka. Każda z osób chciała stworzyć karmę i karmę uzupełniającą dla psów w trosce o nich. Czy to ma się tyczyć psów rasowych, czy kundelków, małych, dużych, kudłatych, gładkich.. dla wszystkich. 

Myślą przewodnią załogi jest próba dania czworonogom tego, na co zasługują. Czyli najlepsze pożywienie jakie mogą im zagwarantować. 

Wiejska Zagroda uważa, że najlepszym przepisem na posiłek to ten, który zawiera mięso i nie zawiera zbóż. Właśnie na tym opiera się główna ideologia produkcji karm tej firmy. Produkty są specjalnie wyselekcjonowane i przystosowane do naturalnych potrzeb zwierzęcia. Składniki, z których powstaje karma są świeże i sprawdzone przez odpowiednie osoby.

Zawartość mięsa i ryb jest wysoka, gdyż są źródłem białka, które jest potrzebne do życia psów. Węglowodany są ograniczone właśnie ze względu na ilość tłuszczy i białka, które są priorytetem jeśli chodzi o wartości odżywcze, które muszą być dostarczane psu. Uzupełnieniem są warzywa i owoce, którą są idealnym źródłem witamin i wszelkich minerałów. Smaki są różnorodne i każdy psiak znajdzie coś dla siebie. Karmy są naprawdę smaczne, smakują nawet największym niejadkom. 

Karmy Wiejska Zagroda

Karmy tej firmy dbają nie tylko o zdrowie od wewnątrz organizmu, ale również o to co widać gołym okiem. Np. pozytywnie wpływa na sierść, która dzięki swoim składnikom jest lśniąca. Sekretne składniki to drożdże browarnicze oraz olej z łososia. 

Dba o zdrowie naszego pupila na wielu płaszczyznach. Witamina A, która zawarta jest w warzywach i mięsie dobrze wpływa na wzrok. Aminokwasy, glukozamina, chondroitynę zawarta w karmie wspiera stawy. Kompletna formuła posiłku oraz wcześniej wspomniane drożdże browarnicze wspierają cały organizm i układ odpowrnościowy na naprawdę wysokim poziomie. Nie trzeba się martwić o to, czy pies dostanie alergii po zjedzeniu produktu Wiejskiej Zagrody, gdyż karma jest hipoalergiczna i nie ma w niej dodatków, które najczęściej uczulają. 

Posiłki w workach są przygotowane i opracowane przez dietetyków, dlatego można mieć pewność, że karma jest odpowiednia dla każdego rodzaju psa. Są to posiłki dobrze skomponowane. Smaczne, zdrowe i dające zwierzętom szczęście.