Produkty Alpha Spirit w sklepie hubun.pl

Misją firmy Alpha Spirit jest zapewnienie psom doskonałego pożywienia. Firma ta jest prosta i nie ma wyszukanych idei. Przesłanie jest bardzo przekonywujące i nieskomplikowane. Pragną zwrócić psom to co mają zapisane w genach i zwrócić im ich korzenie. Osoby, które tworzą firmę chcą żywić psy w sposób naturalny, tak jak żyli ich przodkowie, wilki. 

Co wyróżnia produkty tej marki?

Marka Alpha Spirit wie, że najwłaściwszym pokarmem dla psa jest mięso. Mięso to ma być świeże. Jego zawartość w karmach stanowi aż 85%. Składniki dobierane są w bardzo uważny sposób. Dostawcy są lokalni, sprawdzeni, którzy dostarczają najwyższej jakości produkty, z których później tworzone są posiłki dla psów.

W tych karmach nie znajdziesz sztucznych barwników, konserwantów, zbędnych zbóż. W celu zachowania świeżości  w karmach użyte są tymianek i rozmaryn, które już od wieku znane są ze swoich właściwości konserwujących. Prócz opakowań puszek są też tacki, które mieszczą 210 g karmy.Wygoda i gwarancja dobrego smaku w jednym.

Oprócz tego znajdziesz to co jest bardzo wartościowe, jak np. kiełki roślin strączkowych, które optymalizują trawienie oraz są cennym źródłem witamin i mikroelementów niezbędnych do odpowiedniego funkcjonowania zwierzęcia. Duży procent mięsa dostarcza naszemu pupilowi ogromną ilość białka. Białko w pożywieniu to nic innego jak energia, której potrzebuje. Dzięki energii pies jest silny, może biegać, jeść i funkcjonować jak zdrowe zwierzę.

Karmy posiadają zbilansowany skład, który zamknięty jest w puszcze. Dostarczają wszystkich potrzebnych makroelementów. Prócz białka są to tłuszcze i węglowodany. Wszystkie te składniki są niezbędnym elementem diety psa. 

Karma ta odpowiednia jest dla każdego psa, niezależnie od wieku czy aktywności fizycznej. Zaufaj firmie Alpha Spirit jeśli zależy Ci na tym by serwować swojemu psu zbilansowane i pełnowartościowe posiłki. 

Marka ta szczyci się jakością Human - Grade. Co to znaczy? Nic innego niż to, że posiłki w zgodzie z jakością Human - Grade mogą być spożywane przez ludzi. Składniki te są tak dobierane i selekcjonowane, by były zdatne do spożycia przez człowieka. Karmy Alpha spirit są przeznaczone dla zwierząt oczywiście, ale jest to dowód na wysoką jakość karmy.