Produkty Bosch w sklepie hubun.pl

Niemiecka firma produkująca karmy weterynaryjne dla psów i dla kotów istnieje już od 1960 roku. Firma ta słynie ze swojej rzetelności jeśli chodzi o jakość produktu. Karmy są wolne od substancji syntetycznych, zapachowych, smakowych, barwników oraz od białka sojowego. Nie posiadają również sztucznego utleniacza BHT, wartość kwasów tłuszczowych chroni naturalny tocopherol. Wspierany jest on witaminą C oraz substancją z nasion buku. 

Karmy i ciastka Bosch dla kotów i psów

Karmy Bosch są pełnowartościowe, smaczne oraz bardzo łatwo przyswajalne. Produkty są dedykowane różnym grupom psów: szczeniakom, psom dorosłym i seniorom. Każda z tych grup ma inne zapotrzebowanie kaloryczne oraz inne zapotrzebowanie jeśli chodzi o mikroskładniki oraz makroskładniki. Prócz typowych karm, firma ta specjalizuje się również w przysmakach. Spod ich skrzydeł wychodzą pełnowartościowe i bardzo smaczne ciastka.

Przysmaki i ciastka świetnie sprawdzają się jako nagroda dla psa np. podczas treningów, spacerów itd. Przysmaki, nie tylko dobrze smakują i zachęcają psa swoim intensywnym zapachem, ale również są bogate w wartości odżywcze, są zdrowe i dbają o całą jamę ustną. 

Linia kocich karm Sanabelle

To linia karm dla kocich przyjaciół. Karmy te spełniają najwyższe standardy jeśli chodzi o jakość produktu i smak. Ich receptura jest bardzo dobrze przemyślana i opracowana. W karmie znajdują się mieszanki włókien roślin. Zapobiega to tworzeniu się kul włosowych w układzie pokarmowym. Są łatwo przyswajalna i wspomagają wydalanie kotów. 

Przystępna cena produktów

Dla firmy Bosch ważna jest jakość samego produktu, jak i zastosowanie. Oprócz wkładu w sam proces tworzenia karmy i dopracowania jej w stu procentach mają na uwadze cenę. Jako, że jakość jest naprawdę dobra, cena nie jest zbyt wysoka. Jest przystępna dla klientów co jest ogromną korzyścią, gdyż jest przez to chętniej kupowana. 

Bosch to producent, który od wielu lat cieszy się popularnością. Mimo niewielkiej gamie (porównując do konkurencji) produktów, mają swoich stałych i bardzo wiernych klientów. Karmy są produkowane z myślą o zwierzęciu i jego zdrowiu, a przecież właściciel najbardziej tego pragnie by jego pupil był zdrowy i szczęśliwy.

BOSCH - Karma dla psa Mini senior 2,5kg

Karma premium dla psów małych ras o skłonnościach do nadwagi, obniżona kaloryczność, 25% świeżego drobiu, ekstrakt...

29,70 zł Cena