Produkty Over Zoo w sklepie hubun.pl

Over Zoo to polska marka stworzona z myślą o psach, kotach i innych domowych pupilach. Firma rozwija się od 2009 roku. Jej sztandarowymi produktami są te, które dbają o pielęgnację naszych zwierzaków. Są to produkty przeznaczone do użytku w warunkach domowych, jak i również preparaty stosowane w salonach groomerskich i takie, których używać może tylko lekarz weterynarii w specjalistycznych gabinetach. 

Priorytet firmy

Priorytetem firmy jest dobro zwierzaków domowych właśnie dlatego firma do tworzenia swoich produktów wykorzystuje surowce najwyższej jakości. Są to ekologiczne ekstrakty i innowacyjne nanocząsteczkowe koloidy. Wszystko co robi firma Over Zoo jest po to, by naszym pupilom żyło się lepiej. 

Produkcja 

Firma Over Zoo Group jest wiodącym polskim producentem, który rozprowadza swoje produkty na całą Europę, Azję oraz kraje Bliskiego Wschodu. Są to produkty do pielęgnacji zwierząt oraz suplementy diety dla zwierząt gospodarczych, małych czworonogów oraz produkty pielęgnacyjne dla ludzi. Swoją działalność firma opiera na wyselekcjonowanych naturalnych surowcach (często roślinnych), które są wydobywane z najróżniejszych zakątków świata. 

Firma stara się nie odstępować od trendów i działa innowacyjnie. Tyczy się to wielu płaszczyzn sprzedaży, produkcji, transportu itd. Produkty pod patronatem Over Zoo są wysokiej jakości. W firmie na wielkie uznanie zasługują również lekarze weterynarii, dystrybutorzy oraz hodowcy.. i Klienci!

Firma jest wielozadaniowa, otwarta na nowe propozycje i działania. 

Produkty

Produkty są przeznaczone dla kilku kategorii zwierząt, należą do nich: psy, koty i gryzonie. Mają one różne zastosowanie, które również można podzielić na: 

  • Ochrona - Są to produkty, które mają za zadanie chronić nasze zwierzę przed innym ciałem obcym. Przykładem są, np. krople przeciwko kleszczom i pchłom.
  • Pielęgnacja - Te produkty są dodatkowym elementem, który ułatwi i upiękni naszego pupila. Dbają o poszczególne elementy jak np. sierść, która jest długa, by mogła być gładka i lśniąca. Jest wiele produktów pielęgnacyjnych. Dobrze jest je dobrać indywidualnie do zwierzęcia. 
  • Profilaktyka - Jest to zwyczajne zapobieganie. Możemy o swoje zwierzę zadbać wcześniej by nie musiało cierpieć czy zmagać się z jakimś problemem. Są to wszelakie spraya czy maści do ochrony łap, uszu itd. 
  • Otoczenie - Produkty te mają zadbać nie tyle co o samego naszego pupila, ale również o przestrzeń, w której się znajduje. Są to np. neutralizatory zapachu. 
  • Akcesoria - Sprzęty, które przydadzą nam się między innymi do pielęgnacji. Należą do nich np. szczotki i grzebienie, które są niezbędnym elementem rozczesania sierści i włosów. 
  • Gods Premium - Over Zoo ma linię produkcyjną perfumy dla psów. Mają one przepiękne zapachy i szeroki wachlarz, jeśli chodzi o wybór. 
  • Frutti Power - specjalne szampony dla psów o zapachach różnych egzotycznych owoców.
  • Vet Line - Jest to linia produktów, które są typowo weterynaryjne i zalecone przez odpowiedniego lekarza. 
  • Termy Uniejów - Ostatnia kategoria produktów, które są zrobione na bazie wody termalnej. 

Na naszej stronie Hubun.pl znajdą Państwo szeroką ofertę produktów firmy Over Zoo. Staramy się działać w zgodzie z intencjami firmy by dbać o naszych pupili jak najlepiej umiemy. 

OVER ZOO - Animal soap spray 250ml

Animal Soap Spray to szybki sposób na pozbycie się brudu z łap, brzucha oraz brody Twojego pupila. Preparat...

11,69 zł Cena