Produkty Animonda w sklepie hubun.pl

Animonda to wiodąca marka wśród karm dla psów i kotów pod względem jakości. 

Tworzą karmy z miłości do zwierząt z troską o to by niczego im nie zabrakło. Firma cieszy się uznaniem na tle całej Europy. Ich szeroki asortyment zaistniał również na polskim rynku zoologicznym i również zyskał uznanie, jak miało to miejsce w innych krajach. Właściciele pupili szybko się przekonują do karm i stają się miłośnikami firmy Animonda. 

Historia i filozofia firmy

Niemiecka firma Animonda powstała w 1991 roku. Właśnie od tego czasu firma zajmuje się produkcją mokrych karm dla psów i kotów. Karmy te są w zgodzie z ideą atestu human - oznacza to, że mięso, które znajduje się w produktach może być spożywane przez ludzi, gdyż przeszły odpowiednie badania i ich jakość jest bardzo wysoka. Produkty wyróżnia jakość i niesamowity smak, w którym zwierzaki się zakochują. 

Firma kierują się myślą, że jeśli coś tworzone jest z pasji i z troski o zwierzęta to jakość idzie z tym w parze. Opakowania i to co się w nich znajduje odzwierciedla miłość jaką darzymy swoje zwierzaki. W taki sposób możemy dbać o zdrowie i kondycję zwierząt. 

Korzenie niemieckiej firmy sięgają do 1913. Na początku XX wieku w Westfalii powstała pierwsza karma z tym logiem na opakowaniu. Firma zajmowała się wtedy tworzeniem mięsnych i rybnych przekąsek dla ludzi. Właśnie dlatego każda linia Animondy: Carny, INTEGRA PROTECT, GranCarno, Vom Feinsten, Rafiné oraz suche i mokre karmy powstają w wersji najlepszej dla czworonoga. Są one bezglutenowe, antyalergiczne, nie zawierają soli i są bogate w kwasy Omega 3, czy Omega 6. 

Podstawową filozofią firmy jest jakość produktów. Jest ona nieporównywalna z innymi. Karmy dla psów i kotów mają wysoki procent mięsa, czyli dostarczają pupilowi proteiny, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania. Pożywienie jest i suche, i mokre i odpowiednio wyporcjowane w opakowaniach. Opakowania bardzo ułatwiają podawanie pokarmu. Są to saszetki, tacki oraz puszki. Smak jest niesamowity, a mięso, z którego zrobione są posiłki nie ograniczają się do tych podstawowych, a są też te rzadziej spotykane, jak np. mięso strusia. 

Produkcja

Produkty tworzone są zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi dotyczącymi żywienia psów i kotów. Karmy to dieta dla czworonogów, która dba o ich zdrowie. Są wolne od barwników, aromatów i cechuje ich naturalność. Wszystkie informacje na etykiecie są prawdziwe i żaden skład nie został zatajony - taką gwarancję daje producent Animondy. 

Asortyment niemieckiej firmy jest szeroki i zróżnicowany. Jest też dostosowany do różnych potrzeb ras i gatunków. Dlatego właśnie są podziały na wiek, rasę oraz potrzeby nieswoiste - takie jak alergie, nietolerancje pokarmowe lub zaburzenia metaboliczne. Dostępne są również karmy poświęcone zwierzętom, które cierpią na różne choroby. Jest to stworzone po to, by nie tylko dostarczyć im pożywienie, ale żeby poprawić ich stan zdrowotny. 

Podział karm

  • Animonda Carny - mokra karma dla kotów wytworzona tylko ze świeżych składników, mająca zadanie dostarczyć kotu dużej ilości mięsa i minerałów. Jest to najchętniej wybierany produkt dla wszystkich ras.
  • Animonda GranCarno - mokra karma dla psów, bardzo podobna w strukturze jak karma Carny. Skład zapewnia psu dawkę energii, witalności oraz gwarantuje wysoką strawność składników. Produkty są świeże a skład to przede wszystkim mięso.
  • Animonda GranCarno Sensitive - przeznaczona dla wyjątkowo wrażliwych psów o delikatnych żołądkach. Pozbawiona jest zbóż i ciężkostrawnych mięs i dodatków.
  • Animonda GranCarno Exotic - dla psów, które są dość wybredne. Linia Exotic proponuje nietypowe mięsa do skonsumowania, takie jak: kangur, struś, czy bawół.
  • Animonda Milkies - Mleczka dla kotów o różnych smakach. Mogą stanowić odrębną przekąskę albo dodatek do wody.
  • Animonda Rafine - urozmaicona forma karmy dla kotów. Kawałki mięsa zamoczone w aksamitnym sosie lub galarecie.
  • Animonda VomVenstein - tłumaczenie na polski to “w najlepszym wydaniu”. Zoptymalizowana i doskonale dobrana karma dla małych ras
  • Animonda - Integra Protect - karma mokra i sucha dla psów oraz kotów opracowana przez lekarzy weterynarii. Niezwykle wysoka jakość, smak i skuteczne działanie. 

W sklepie Hubun znajdą Państwo szeroki asortyment produktów firmy Animonda. Każdą z wymienionych linii produkcji Animonda można u nas dostać. W indywidualnym wyborze karmy dla Twojego pupila pomoże Ci nasza obsługa.